Яку ванну вибрати?

выбор ванныСьогодні виробники пропонують масу варіантів облаштувати ванну кімнату: від скромних душових куточків, до фешенебельних джакузі. Але більшість все ж таки віддає перевагу звичним ваннам. Серед найпопулярніших моделей - чавунні, акрилові і сталеві ванни. Давайте ж вивчимо їх переваги і недоліки.

 

 акриловые ванныАкрилові ванни

Ці ванни з'явилися на ринку не так давно, але вже встигли придбати всенародну любов і стати чи не найбільш встановлюються ваннами.

Переваги: чудово утримують тепло, вода в них не остигає так швидко, як в металевих. Мають невелику вагу, що полегшує монтаж ванни. Безшумні, прості в догляді і міцні.

Недоліки: з часом ванна може пожовтіти від неякісної водопровідної води. Також не рекомендується в ній прати кольорові речі. Основний недолік акрилових моделей - недостатня міцність.

 

chugunnye-vannyЧавунні ванни

Вони перевірені часом і навіть сьогодні знаходяться в трійці лідерів за популярністю.

Переваги: надійність, міцність, довговічність. Нові моделі мають елегантний вигляд, розкішний блиск покриття, непогано зберігають тепло і зручні. За ціною чавунна ванна доступна кожному.

Недоліки: установка ванни досить складний процес з-за великої ваги. Але цей пункт завжди можна доручити професіоналам, які знають свою справу.

 

stalnye-vannyСталеві ванни

З усіх представлених моделей це найдоступніший варіант.

Переваги: демократична ціна, довговічність, ванна не боїться механічних пошкоджень, протягом тривалого часу зберігає естетичний вигляд.

Недоліки: при сильному навантаженні ванни з недостатньо товстими стінами і дном можуть деформуватися. Погано утримують тепло, тому поніжитися в теплій водичці вийде недовго.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]