Основні помилки при установці умивальника

монтаж умывальникаПомилки в монтажі раковини можуть коштувати не тільки марно витраченим часом, а й, іноді, здоров'ям домочадців. Адже в будь-який момент такий умивальник може зірватися і нанести каліцтва.


Яких же помилок слід уникати при самостійній установці умивальника?

Небажання робити нові отвори. Встановлюючи нову раковину на місце, де раніше був старий умивальник багато, щоб не робити додаткових отворів і зменшити собі роботу, намагаються потрапити в старі отвори. Але це загрожує неправильною установкою і зрештою потрібно буде починати все заново.

Застосування надмірної сили. Всю роботу слід проводити якомога м'якше. Намагаючись насильно запхнути раковину на місце, ви можете не розрахувати свої сили і розбити посудину. Найчастіше в таких випадках на раковині можуть з'явитися тріщини і відколи.

Зрив різьби. Місця з'єднання потрібно добре закручувати, але перестарався в цій справі можна зірвати різьбу. А іншому випадку доведеться міняти зіпсовану деталь, а це додаткові витрати, час і сили.

Неправильна послідовність монтажу. Встановлення умивальника повинна відбуватися в суворій послідовності. Найпоширеніша помилка у цій справі - це установка сифона в умивальниках «тюльпанах» до того, як раковина прикріплена до стіни.

Кривий підлогу. При установці умивальників на п'єдесталі рівність підлоги дуже важлива, оскільки п'єдестал стає на нього і будь-які перекоси відразу ж буде видно.

Як бачите, монтаж умивальника - це досить складна операція, яка вимагає певних знань і умінь. Тому краще не ризикувати і звернутися до професійних сантехніків.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]