Зміст:

1. Конструкція змішувачів
2. Змішувач з яким краном краще брати
3. На які додаткові можливості варто звертати увагу

Змішувач – це дуже важливий та потрібний елемент сантехніки, без якого приготування їжі та миття посуду стають справжні випробуванням. Саме тому необхідно знати про всі особливості та нюанси кожної моделі, аби точно обрати той варіант, який підійде для конкретної кухні. Зараз ми розкажемо, як вибрати змішувач для кухні, на що треба звернути увагу та чим моделі відрізняються одна від одної.

Конструкція змішувачів

 pereplanirovka kvartiry

Кожен змішувач для кухні має свій принцип змішування води. Є декілька різних моделей, і ми рекомендуємо звертати увагу на ті, про які зараз розповімо. Перша модель – змішувач з двома вентилями. Такі змішувачі виглядають симетрично, мають досить гармонійний дизайн і є універсальними, бо підходять для будь-яких кухонь. До речі, не варто думати, що такі змішувачі виглядають надто застарілими. Хоча у них два вентилі, як і на тих, до яких ми звикли в дитинстві, але є і цікаві новаторські особливості – наприклад, висувний кран, фільтр та інші додаткові елементи.

Другий варіант моделей для кухні – одноважільні змішувачі. Такі обов’язково сподобаються тим, хто любить все робити швидко та не хоче витрачати зайвий час на відкручування вентилів. Обираючи такий змішувач, звертайте увагу на те, наскільки у важеля плавний хід. Бо якщо він відкриватиме воду сильним напором, то це буде дуже незручно для користувачів.

Безконтакні змішувачі – це вже справжні сучасні технології, які сподобаються тим, хто цікавиться новинками та з радістю випробовує смарт речі. На такому змішувачі є датчик, що реагує на рух. Тобто, коли ви підносите руки чи посуд до змішувача – він реагує і вмикає воду. Попередньо завжди можна налаштувати оптимальну температуру, аби користування було максимально комфортним. Однак варто відзначити, що такі змішувачі мають деякі мінуси. По-перше – це ціна. Вона є досить високою, в порівнянні з іншими моделями. По-друге – постійно однакова температура води, яку можна змінювати тільки вручну налаштовуючи змішувач. А оскільки на кухні часто потрібна то холодна, то гаряча вода - це буде досить незручно. Тому такий змішувач більше рекомендують для умивальника в ванній кімнаті.

Окрім самої конструкції змішувачів, також варто звертати увагу на конкретну конструкцію крану. Він може бути високим, горизонтальним, коротким або мати якісь інші особливості. Від того, який дизайн та геометрію має кран багато чого залежить, про що люди часто не задумуються, обираючи змішувач. Наприклад, якщо ви купите модель з низьким краном, то не зможете поставити під нього високу каструлю чи вазу. Деякі змішувачі мають надто короткі крани, через що незручно мити овочі або набирати воду.

Змішувач з яким краном краще брати

smesitel1

Найчастіше для кухні обирають змішувачі з високим краном. Вони є дуже практичними, адже залишається багато простору між мийкою та самим краном. Завдяки цьому можна набирати воду в тару будь-якої висоти, легко мити дошку, яка може бути досить великою. Якщо у вас подвійна мийка – можна обрати змішувач з поворотним краном.

Моделі з горизонтальним краном можуть бути як середніми, так і досить високими. Вони відрізняються тим, що кран не має помітного вигину. Але, все одно, під таким краном менше вільного простору, тому його краще обирати для глибоких умивальників.

В деяких випадках на кухні можна використати і змішувач з коротким краном. Але варто зразу ж відзначити, що такий кран підходить тільки для миття посуду, що має невеликі розміри. Такі змішувачі треба ставити суворо по центру раковини, інакше ви просто не зможете набрати воду з-під такого крану.

Що ж стосується того, яким кран буде – пласким чи круглим, тут все залежить від ваших особистих вподобань. Якщо казати про тренди, то більшою популярністю користується плаский кран, бо він виглядає більш сучасно і його легше мити.

На які додаткові можливості варто звертати увагу

Сьогодні змішувачі мають багато додаткових функцій, завдяки яким вони значно полегшують життя та роблять його більш комфортним і безпечним.

Одна з найпопулярніших додаткових можливостей – наявність фільтру. Окрім фільтрації води, така насадка ще і захищає сам змішувач від солей, які є в жорсткій воді. Якщо ви берете змішувач з фільтром – вам не доведеться відстоювати воду або ставити додаткові системи фільтрації.

Також можна купити змішувач з отвором для питної води. Така модель має два отвори – для звичайної і для питної води. Питна вода проходить через фільтри, тому її зразу ж можна пити.

Ще одна додаткова можливість – висувний душ. Така додаткова насадка допомагає зменшити напір під час миття овочів та фруктів, і ретельно їх промити. А ще, у душа є довгий шланг, тому ви легко зможете наповнити велику ємність, яка не поміщається в умивальнику.

Спеціалісти компанії Метер завжди готові запропонувати свої послуги по вибору та монтажу змішувачів. Звертайтеся і робіть свою кухню гарною та функціональною.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]