Сучасні стелі з гіпсокартону

Стелі з гіпсокартонуВсім відомо, що зайшовши в кімнату відразу звертаєш увагу на підлогу і стелю і виходячи з цього складаєш загальне уявлення про приміщення. Дуже цікавий варіант створити стелю своїми руками, використовуючи гіпсокартон. На даний момент це найбільш екологічно чистий матеріал, який має високі пожежобезпечні характеристики.

Так само до достоїнств можна віднести непогану звукоізоляцію, так що прийшовши з роботи додому ви зможете насолодитися тішіной.Іспользуя гіпсокартон можна створити унікальний дизайн, листи гіпсокартону рівні і їх можна згинати під будь-яким кутом, так що стеля може вийде дуже текстурованим. Тут все залежить від фантазії та креативності людини, що працює з ним. Крім усього іншого листи гіпсокартону легко монтувати, вони досить легкі і відмінно приховають будь-який дефект.

При кріпленні стель в короб можна заховати проводку та інші мало приємні для ока дроти. Будь-які стелі з гіпсокартону можна пофарбувати фарбою, поклеїти шпалерами, розділивши при цьому приміщення на кілька зон. Система освітлення також може бути різна. Від класичної люстри, точкового освітлення, або ж прихованого підсвічування, яка стає все популярнішим з кожним годом.Гіпсокартон буває різних видів. ГКЛ - гіпсокартон, облицьований з двох сторін м'яким картоном, приклеєним до нього. ГКЛП - той же гіпсокартонний лист, але до того ж вогнетривкий. Такий гіпсокартон зазвичай зустрічається на виробництві, але не вдома. ГКЛВ - гіпсокартон вологостійкий. Їм зазвичай обробляють санвузли, ванні кімнати, але тільки при наявності гарної вентіляціі.ГКЛВО - цей гіпсокартонний лист, поліпшеною модифікації, який наділений усіма характеристиками, описаними вище. ГВЛВ - гіпсоволокнисті листи, вологостійкі, вони не обклеєні картоном, але володіють підвищеною твердістю. З огляду на ці всі властивості, стелі з гіпсокартону варто робити з найбільш підходять саме під ваше приміщення листів.
Стелі з гіпсокартону
Якщо є каркас, то змонтувати листи справа кількох годин, основне завдання грамотно встановити опору для кріплення, інакше з часом весь гіпсокартон може провіснуть, що малопривлекательно. Для початку потрібно зробити розмітку стелі, і прикинути який буде відпустка від початкового стелі до майбутнього, враховуючи всі вимоги. В результаті стеля повинна по периметру бути розкреслений, причому ідеально вивірене. Подальший наш крок це розмітка і установка підвісів. У приміщенні потрібно прокреслити поперек лінії, з певним кроковим інтервалом. В результаті у нас вийдуть мітки, розташовані, як би в шаховому порядку. Від них і буде залежати міцність нашого каркаса.

Подальшим нашим кроком стане монтування підвісів, це можна зробити за допомогою дюбелів або саморезов, залежить до якої поверхні кріпити. Потім йде стелю, до підвісів кріпляться несучі профілі і скріплюються саморізами.
Для більш міцного каркаса можна також встановити подовжні елементи. Після чого і йде обшивка листами Сучасні стелі з гіпсокартону це найбільш демократичний спосіб зробити стелю таким, щоб він приковував погляд, будь-якого вхідного в будинок.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]