Підвісні стелі Армстронг

Підвісні стелі АрмстронгВсесвітньо відома компанія «Armstrong» є лідером на ринку виробництва підвісних стель. Свою історію вона веде ще з 1860 р і на сьогоднішній день має 42 власними заводами, які працюють на території 12 країн.

Бренд виробляє підвісні стелі з металу, м'якого і твердого мінерального волокна, з дерева. Для виготовлення використовується тільки екологічно чиста сировина. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам.Переваги підвісних стель Армстронг:


• Пожежна;
• Величезний вибір плит найрізноманітнішого дизайну і призначення;
• Вологостійкість;
• Прекрасне світловідображення;
• Великий гарантійний термін експлуатації (від 3-х до 25-ти років);
• Високий рівень звукоізоляції;
• Нетоксичні;
• гіпоалергенний.
Підвісні стелі Армстронг складаються з плит і підвісної системи. Між стелею і плитою залишається простір, яке служить для прокладки комунікацій.
Підвісні стелі Армстронг
Монтаж підвісних стель Армстронг

Монтаж стель досить простий і виконується в найкоротші терміни. Немає необхідності в штукатурці, шпаклівки, фарбування, не потрібно час на висихання. До послуг замовників величезний вибір дизайнів - різноманітність кольорів і фактур вражає уяву. При дотриманні правил експлуатації такої підвісна стеля може служити десятиліттями.

Етап 1. Підготовка.
Першим кроком буде прокладка комунікацій, оскільки потім це зробити важче. Важливо враховувати вагу вбудованого устаткування і навантаження, яке може витримати стелю.

Етап 2. Розмітка. На необхідній висоті від статі поставте позначку, де буде розташовуватися ваш стелю. Спроектуйте позначку на всі стіни і з'єднайте прямою лінією, використовуючи будівельний рівень.

Етап 3. Кріплення профілів. До отриманої лінії прикріпіть L-подібний профіль. Одна зі сторін забарвлена ​​- саме вона повинна дивитися вниз. Залежно від матеріалу стіни (дерево, метал, бетон) слід підбирати елементи кріплення. Далі у вигляді решітки монтуються Т-образні напрямні профілі. Коли структура готова - її вирівнюють рівнем.

Етап 4. Установка касет. Завершальна фаза - монтаж касет і необхідних аксесуарів. Після прокладки комунікацій фахівці рекомендують повторно вирівняти конструкцію за рівнем.
Підвісні стелі Армстронг - це вологостійка, пожежобезпечна, бюджетна і прекрасно зарекомендувала себе універсальна конструкція.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]