Про те, що над головою

потолки из гипсокартонаСучасні можливості дизайну стель не обмежуються тільки побілкою або фарбуванням. Можливості облагородити стелі сьогодні надаються досить великі, причому, як великою кількістю матеріалів, так і широким асортиментом технічних засобів. Дизайнери сьогодні пропонують не тільки колірні рішення для дизайну стель, але і можливість надати їм практично будь-яку форму.

Сучасне ставлення до стель значно змінилося.
потолки из гипсокартонаСьогодні стеля може допомогти виділити зони приміщення, створити загальний фон або настрій. У деяких випадках стелі являють собою справжні витвори мистецтва. Що можна зробити з стелями? Давайте розглянемо найбільш часті варіанти декору, які сьогодні використовують при проведенні ремонту квартир і будинків.

Залишивши у спокої монотонність білизни, зауважимо, що виявляється стелю можна розфарбувати і в різні кольори, наприклад, виділивши зони в одній кімнаті, призначені під різні потреби. Застосовують для фарбування різні пігменти, що додаються в фарбу або штукатурку (шпаклівку) при фінішній обробці стель. Такий простий варіант можна «створити» і самостійно, за власним смаком і своїми силами.

Також самостійно можна влаштувати клейові (самоклеючі) стелі, які можна купити і наклеїти при проведенні ремонту квартири. Квадратні рельєфні форми з пінопласту, що мають розміри 50 х 50 або 60 х 60 см, не складно змонтувати самостійно, тим більше що разом з цими стелями продають і відповідний

клей для монтажу. Втім, приклеїти можна будь-яким клеєм, крім руйнують структуру панелей (Епоксидний, «Момент» «Рідкі цвяхи»).

потолки из гипсокартонаСтельові шпалери - це вже більш складна процедура, що вимагає деякого майстерності та участі помічників. Самостійно поклеїти стельові шпалери досить проблематично, хоча і можливо. Правда, фахівці не рекомендують обклеювати стелю яскравими шпалерами або шпалерами з великим малюнком.

Ще більш складний, але в той же час більш ефектний стеля - підвісна гіпсокартон. Іноді такий прийом використовують для вирівнювання основної стелі, але спокуса пограти цим матеріалом часто виявляється сильнішим. Гіпсокартон - легкий і зручний в роботі, прекрасно декорується іншими матеріалами і досить просто монтується. Втім, останнє - тільки у випадку, якщо у людини, що виконує монтаж, вже є досвід роботи і деякі навички. Не варто відмовлятися від послуг фахівців. Якщо вам нікуди дівати гроші, то можете просто видати преміальні працівникам на суму матеріалу, який могли б благополучно зіпсувати при самостійному облаштуванні стелі.

Є й більш витончені форми дизайну стелі, наприклад, підвісні, рейкові або панельні, грильято і натяжні, але виконати їх самостійно і без спе

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]