Стелі Грильято

потолок грильятоСтан стель надає неабиякий вплив на сприйняття простору приміщень. Напевно, саме тому в сучасному будівництві, декоративному оформленню стель приділяється досить багато уваги. Сьогодні нікого не здивуєш натяжними стелями, і все частіше можна зустріти - стелі підвісні. Одним з видів підвісних стель, що володіють декоративними функціями, вважаються стелі грільято. Не дивно, що їх застосовують все частіше, оскільки ці стелі красиві, зручні і надійні.


Конструкція стель грильято така, що дозволяє витримувати значні навантаження, при цьому зберігаючи вид ніжного і тендітного «створення». Досягається при обробці квартир це за рахунок застосування металевого каркаса, на який монтуються спеціальні панелі, виконані у формі решітки. Сам каркас кріпиться до несучої поверхні стелі за допомогою регульованих підвісів. В результаті, конструкція утворює решітку з розмірами 60 х 60 см, в яку встановлюються підготовлені панелі.


потолок грильято
Панелі виробляються в заводських умовах із профілю, що має U-образний перетин і покритого декоруючих шаром із застосуванням гарячої сушки. Розташування (частота) елементів, яке матимуть стелі грильято, може бути від 4 до 20 см, завдяки чому створюються панелі з різною комірчастою структурою. Для перпендикулярного з'єднання елементів осередків, застосовується металевий профіль 40 - 50 мм двох типів («тато» і «мама»), які мають спеціальні пази і при суміщенні утворюють жорстку конструкцію. В якості основних типів покриття сьогодні застосовують металік, хром, суперхром, золото і суперзолото, а також білий колір (класика).

Потолки грильято

Крім декоративних переваг, стеля грільято володіє ще цілим рядом достоїнств. Пожежобезпечність вважається основною перевагою. Вологостійкість, якою володіє стеля грільято, забезпечується якісним нанесенням покриття. Проте основним декоративним перевагою стелі можна вважати його колосальні можливості у вирішенні освітлення приміщень. Конструкція стель грильято дозволяє застосовувати будь-які освітлювальні прилади, а використання відображають властивостей матеріалу - отримувати неймовірні малюнки і химерні варіанти розподілу світла.

потолок грильятоЗастосовувати стелі грільято можна у всіх типах приміщень, як житлових, так і громадських. У сучасних умовах є можливість монтувати не тільки «плоскі» варіанти, але і багаторівневі. На жаль, самостійний монтаж складних систем скрутний і вимагає спеціальних знань, а «плоскі» стелі грільято можна змонтувати самостійно.

З питань монтажу підвісних стель грильято звертайтеся до фахівців нашої компанії по т. (044) 592-25-67

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]