Робимо якісний стеля своїми руками

Робимо якісний стеля своїми руками Рано чи пізно все стикаються з цією проблемою. Хтось робить косметичний ремонт, хтось капітальний. Але важко зустріти людину, яка була б радий ремонту у своєму приміщенні. Ради в таких випадках хіба що тільки будівельні фірми та люди, що роблять подібні роботи. Ремонт нещадно б'є по вашим фінансам: оплата робіт, нові будматеріали, сухі суміші, гіпсокартон, фарби, грунтовки і т.д .. Все це доведеться оплачувати. А скільки нервів вимордує вся історія: підготовка, процес і прибирання після завершення процесу.
Рано чи пізно все стикаються з цією проблемою. Хтось робить косметичний ремонт квартири, хтось капітальний. Але важко зустріти людину, яка була б радий ремонту у своєму приміщенні. Ради в таких випадках хіба що тільки будівельні фірми та люди, що роблять подібні роботи. Ремонт нещадно б'є по вашим фінансам: оплата робіт, нові будматеріали, сухі суміші, гіпсокартон, фарби, грунтовки і т.д .. Все це доведеться оплачувати. А скільки нервів вимордує вся історія: підготовка, процес і прибирання після завершення процесу.

Ось декілька порад від професіоналів.

Перше, ремонт не слід проводити покроково. Це помилкова думка. Весь процес повинен включати в себе трьох-чотиритижневий відрізок часу. Не варто думати приблизно так: ось поки дітей не буде вдома, можна зайнятися фарбуванням. Потім чекати зручного випадку і поштукатурити. Ні, це все неправильно. Найкраще взяти робочу відпустку, відправити своїх хлопчиків і дівчаток куди-небудь за місто до родичів або відпочити в пансіонат. І спокійно можете приступати до ремонту. Цілісний відрізок часу допоможе ще вам зберегти цей самий час.

Не варто проводити ремонт в холодну пору року. Не забувайте, що фарбування підлоги, вікон та ін. Вимагає провітрювання. А подібне краще проводити в теплий сезон.

Друге. Заздалегідь прораховуйте, скільки фінансів «з'їсть» ненажерливий ремонт під ключ. Варто приділити складанню плану по витраті окремий час. Вам знадобитися обдзвонити всілякі магазини, вибрати відповідні матеріали. Ніколи не бійтеся закупити зайву кількість матеріалів. Нічого страшного не трапиться, якщо після закінчення ремонту у вас залишиться одна-дві банки грунтовки. А ось нестача матеріалу може сильно нашкодити. Не факт, що одна банка, припустимо, бежевій фарби, яка вам так потрібна, виявиться в магазині у цей момент.

Третє. Складання ще одного плану. Тепер тимчасового. Намагайтеся робити два види ремонтних робіт одночасно (які, зрозуміло, один не заважатиме іншому). Наприклад, можете в одну мить позбавлятися від старих шпалер і плінтусів. Нерівномірний розподіл подібної роботи може забрати у вас зайві дні.

Четверте. Подбайте про це заздалегідь і приділіть належну увагу цьому пункту, нехай він вам і здається досить необов'язковим. Намагайтеся попередити по можливості всіх своїх близьких, друзів, колег, щоб на час ремонту вони вас не відволікали. Побережіть ваші нерви, люди зрозуміють вас, якщо ви підете з головою в ремонт. Спокійно займіться красою свого будинку.

Дотримання цих нехитрих правил допоможе вам заощадити час і гроші. А адже людям, по суті, в житті більше нічого й не треба економити. Бажаємо вам перемоги над підступним противником-ремонтом!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]