Зміст:

1. Шпалери

2. Натяжна стеля з підсвічуванням

3. Плитка або мозаїка

4. Дерев’яна стеля

5. Дзеркальне оздоблення

6. Багаторівневий декор

7. Лофт та графіті

 

Оздоблення стель – це одна з найбільш важливих видів ремонтних робіт. Аби стеля виглядала сучасно і стильно, а також не потребувала ремонту як мінімум десять років, треба знати про види оздоблення стель, їх особливості. Тому ця стаття буде присвячена саме матеріалам, що використовуються для оздоблення. Ми розкажемо про всі можливі варіанти, по те, яким повинно бути сучасне оздоблення стель. Насправді, більшість людей знає лише про два-три варіанти, а їх існує як мінімум десять. 

Шпалери

Цей вид оздоблення відомий кожному, його використовують вже не одне десятиліття. Для оздоблення стелі можна використовувати як шпалери, що мають такий само тон, як і оздоблення для стін, так і варіанти з контрастною палітрою. Якщо на стелі є нерівності – їх можна легко приховати за допомогою шпалер з принтом. А у випадку, коли стеля абсолютно рівна, можна сміливо використовувати однотонні шпалери без малюнків.

До речі, сьогодні з’явився цікавий вид шпалери для стелі – фотошпалери. На ринку представлені сотні варіантів зображень, серед яких нескладно обрати той, який буде ідеально пасувати до конкретного дизайну та створювати необхідну атмосферу. Головне – правильно обрати тематику та кольори, аби композиція вийшла гармонійною.

Натяжна стеля з підсвічуванням

Натяжні стелі користуються великою популярністю у дизайнерів, і це не дивно. Адже вони дозволяють приховати недоліки стелі, а також в них можна встановлювати підсвічування, завдяки якому з’являються нові акценти та родзинки в дизайні інтер’єру. Універсальним можна вважати білий матовий варіант з прихованим підсвічуванням. Саме такий вид встановлення освітлення дозволяє створити ілюзію денного світла, бо світлові промені розсіюються і стають набагато м’якшими за рахунок наявності стелі. 

Плитка або мозаїка

9

Цей варіант оздоблення є складнішим, але він дозволяє додавати дуже цікаві родзинки, завдяки яким можна перенести кімнату в справжнє Середньовіччя. Але щоб все вийшло гарно, потрібно не тільки обрати той малюнок, який вам сподобається та буде гармонійно поєднуватися з іншими інтер’єрними рішеннями, а ще і знайти майстрів, для яких оздоблення стель в Києві за допомогою мозаїки – це знайома справа. Бо якщо намагатися все зробити самостійно або найняти людей без досвіду, є великий шанс на те, що результат буде зовсім не відповідати вашим очікуванням.

Дерев’яна стеля

Сьогодні дуже популярним є стиль еко, який передбачає наявність природних матеріалів. А дерево – це одіне з найприродніших видів оздоблення в цілому світі. Саме тому дерев’яні стелі сьогодні є дійсно трендовими. Вони можуть бути як закритими, так і з відкритими балками. Завдяки такому простому рішенню, приміщення можна перетворити в справжній будиночок в горах. А якщо ще і додати на стіну цікаві фотошпалери з реалістичним видом на Альпи чи інші гори, то антураж вийде настільки незабутнім, що гості кожного разу будуть в абсолютному захваті.

Дзеркальне оздоблення

Такий варіант є дорогим та досить складним в плані монтажу. Але якщо встановити на стелі дзеркала, ефект буде дійсно просто незабутнім та вражаючим. Таке оздоблення викличе справжній захват, а ще, дзеркала зможуть візуально розширити приміщення, зробити стелі вищими.

Багаторівневий декор

10

Багаторівнева стеля – це дуже сучасний варіант, який користується великою популярністю у дизайнерів. Таке оздоблення можна розробити за індивідуальним кресленням, обравши необхідну форму стелі, кількість рівнів. Це оздоблення дозволяє гарно корегувати простір приміщення, розподіляти світло максимально комфортно для тих, хто знаходиться в кімнаті. Ще один важливий плюс такого оздоблення – універсальність. Багаторівневі стелі можна сміливо використовувати в кімнатах з сучасними та класичними стилями дизайну.

Лофт та графіті

Лофт – це стиль, який став популярним ще в 50-х роках, коли в Нью-Йорку приміщення заводів стали перетворювати в житлові будинки. Там були необроблені стіни та стелі, які і стали особливою родзинкою стилю лофт. Тому якщо хочеться оздобити стелю саме так, треба створити ефект необробленості поверхні, тобто, щоб видно було бетон, цеглу, навіть труби. Це досить нестандартне дизайнерське рішення, але завдяки йому можна досягти дійсно дуже цікавого ефекту, який буде дивувати, вражати, викликати захоплення.

Що ж стосується графіті, то це елемент кітчевого стилю. Він передбачає яскраві кольори, написи. Розмалювати стелю в стилі графіті можна в будь-якій кімнаті, хоча частіше його використовують в дитячій. Але щоб все виглядало гарно, треба правильно поєднати оздоблення стелі з іншими кольоровими та стилістичними рішеннями. Спеціалісти компанії «МЕТЕР» завжди готові допомогти обрати правильне оздоблення для стелі, а також провести всі ремонтні роботи. Ми працюємо швидко та якісно, звертайтеся.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]