Рейковий стеля - це один з найпопулярніших видів стельових систем, використовуваних в сучасному дизайні. Такі підвісні стелі використовуються в кухні, ванній, можуть бути застосовані і для обробки офісних приміщень, басейну. У такого виду обробки є багато особливостей і переваг, завдяки яким він і користується такою популярністю.

reeshnie pitolki 1

Рейкова стеля в приміщенні: основні переваги

Є ряд плюсів, серед яких можна виділити наступні.

1. Рейкові стелі відрізняються довговічністю. Завдяки своїй стійкості до будь-яких видів ушкоджень, вони довго служать і підходять для використання навіть в кімнатах з високою вологістю. Наприклад, для ванної кімнати.

2. Широке різноманітність кольорів і фактур дозволяє підібрати підходящий варіант для конкретного стилю дизайну.

3. Рейки мають невелику вагу, тому з їх допомогою можна створювати складні системи, що мають на увазі багаторівневі каркаси.

4. Стелі з панелей легко монтуються, тому з їх установкою досить просто впоратися.

Конструкція рейкової стелі

Рейковий стеля складається з облицювальних панелей і каркасної системи, на яку вони кріпляться. Для приготувань рейок (панелей), найчастіше використовують алюміній, тому стелі відрізняються такою легкістю і міцністю. Товщина панелей в середньому становить 0,3-0,6 міліметрів. Що ж стосується довжини, то вона може бути будь-хто і досягати 10-ти метрів. Ширина рейок зазвичай варіюється в межах від 50-ти до 200 міліметрів.

Бувають як металеві, так і ПВХ конструкції. ПВХ легше, але не такі міцні. А металеві хоч і довговічні, але сильніше піддаються корозії. Тому і вважається, що найкращий варіант - це алюмінієва конструкція. Вона взяла все краще від ПВХ і металевої, завдяки цьому відрізняється довговічністю і користується великою популярністю.

Монтаж рейкової стелі має на увазі установку профілів, підвісів і плінтусів. Несучий профіль - це спеціальна планка, в якій є пази для установки рейок. Для виготовлення такого профілю використовують алюміній або оцинковану сталь. Підвіси можуть бути двох видів:

  • пружина;
  • спиця.


А плінтуса використовують, щоб прикріпити рейки уздовж стін і закрити їх кромки. Так стеля вигляди набагато красивіше і естетичніше. Вони бувають як у формі кута, так і у вигляді букви П.

Відмінності рейкових стель

reeshnie pitolki 2

В принципі, все стелі мають схожі конструкції, але є нюанси, які відрізняють їх один від одного.

По-перше, за структурою стелі діляться на два типи:

  • перфоровані;
  • гладкі.
У перфорованих стель є два плюси. По-перше, вони сприяють кращій вентиляції приміщень, а ще, поглинають звук. Параметри гладких панелей за цими двома параметрами трохи нижче. Зате, вони мають більш звичний для всіх дизайн і зовнішні особливості.

Також рейкові стелі бувають закриті і відкриті. У відкритих є проміжки між панелями, які залишаються після закінчення складання. Туди встановлюються вставки, щоб декорувати стелю. Є варіанти в різних відтінках, тому можна підібрати той, який підійде під конкретний дизайн. Товщина таких вставок менше товщини панелей десь в 5-10 разів.

А закриті типи стель не мають ніяких зазорів. Вони виглядають однорідно і цілісно.

Кожен може вибрати той варіант, які підходить саме йому, засновуючи свій вибір на дизайнерських та конструкторських нюансах.

Використовуючи такі рейкові стелі, можна красиво облаштувати кухню, ванну або інше приміщення, зробивши інтер'єр стильним і сучасним.

 

Квалифицированно подобранный материал и профессионально осуществленная шумоизоляция потолка от компании МЕТЕР позволить эффективно решить проблему обеспечения тихого и спокойного проживания в квартире.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]