Обробка підлоги в коридорі

Обробка підлоги в коридоріОбробка підлоги починається з вибору матеріалу, а його сучасний ринок представляє в величезній кількості. Це і керамограніт, і лінолеум, і паркет, і ковролін, і ламінат та ін .. Чим же примітний кожен варіант, і як вибрати найбільш оптимальний?

Керамограніт

Це дуже міцний, хімічно і морозостійкий матеріал, не поглинає вологу. Поверхня може бути рельєфною, матовою або полірованою.
Керамограніт прекрасно перешкоджає ударів, механічних пошкоджень. Навіть якщо зробити скол, то це не сильно відіб'ється на зовнішньому вигляді, оскільки плити керамограніта фарбують по всій товщині.

Лінолеум

Обробка підлоги в коридорі лінолеумом - це доступний і популярний варіант. Відповідно до рівня міцності виділяють побутової клас, напівкомерційний і комерційний. Останній здатний витримати 25 років активної експлуатації. Однак і коштує він дорожче своїх «побратимів».
Для передпокою типової квартири найбільш оптимальний напівкомерційний клас лінолеуму. Він гнучкий, не утворює вм'ятин, легко стелиться і радує величезним асортиментом різних текстур.

Ламінат

Обробка підлоги ламінатом - відмінне рішення з точки зору дизайну. Ламінат з легкістю імітує різні породи дерев, природний камінь, керамічну плитку, метал і навіть шкіру.
Також як і лінолеум ламінат має свої класи міцності. Їх налічується 6 варіантів. Для коридору рекомендується комерційні покриття 31 класу. Вони добре переносять велику кількість вологи, піску, бруду і механічні навантаження.

Керамічна плитка
Обробка підлоги в коридорі
Це, мабуть, саме практичне підлогове покриття для коридору. Керамічна плитка легко миється, зносостійка, не схильна до продавлювання підборами і меблями, майже не вбирає вологу. Щорічно дизайнерами створюються десятки колекцій і тисячі різноманітних варіацій кольору, текстури, розміру плитки.
Для передпокою рекомендуємо зупинитися на III класі міцності. За градації стійкості до хімічних речовин краще буде плитка класу А і С.

Глянцевий плитка виглядає дорого і ефектно, але не потрібно забувати про безпеку. Тому варто зупинитися на покритті з рельєфною або матовою поверхнею.
Однак при всіх перевагах плитка може розколотися від випадково упущені металевого предмета. До того ж кахель - досить холодний матеріал. Але в умовах передпокої це не настільки критично.
Обробка підлоги в коридорі може бути й комбінованою. Найчастіше з'єднують плитку і ламінат, штучний камінь і ламінат, кахель і лінолеум та ін ..
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]