Підлогове покриття для кухні: яке краще?

Підлогове покриття Ідеальні кухонні підлоги практичні, красиві, легко переносять вплив вологи, жиру, харчових продуктів та інших забруднювачів. Безумовно, підлогу на кухні повинен мати міцну поверхню стійку до подряпин і ударів, добре вписуватися в загальний дизайн квартири і легко відмиватися. Давайте розглянемо переваги і недоліки сучасних покриттів для підлоги і підберемо найбільш актуальне для кухні.
Лінолеум
 
Це, мабуть, найпопулярніше покриття в більшості радянських квартир. Його затребуваність обумовлена низькою вартістю, простотою укладання, стійкістю до води і гарячої пари, довговічністю. Сучасний лінолеум для кухні вражає різноманітністю дизайну - він успішно імітує дорожчі покриття: метал, паркет, плитку, камінь.
На жаль, на лінолеумі залишаються вм'ятини від важкої кухонних меблів. Але якщо перестановка в найближче десятиліття не планується, то можна зупинитися і на лінолеумі.
 
Дерево
 
Дерев'яна підлога на кухні говорить про престиж і респектабельності. Особливо ефектно виглядає підлогу з дерева на кухні в класичному стилі або кантрі. Він теплий, екологічний і має приємну текстуру. Однак дерев'яна підлога досить примхливий, дорогий, не переносить перепади температури і вологу.
Таке покриття вимагає регулярної обробки спецзасобами для захисту деревини та постійного догляду. Не любить дерево жир, вино, соки та інші рідини, які можуть залишити на ньому складні плями.
 
Ламінат
 
Пол на кухні з ламінату є прекрасною альтернативою дереву. Деякі марки дуже точно повторюють текстуру деревини практично всіх відомих порід, а також імітують плитку, мармур, граніт. Покриття стійке до подряпин, тепле, за ціною доступне.
 
І все ж ламінат для кухні не є ідеальним матеріалом, оскільки він боїться вологи, вимагає якісної гідроізоляції стяжки. Купуйте ламінат тільки у виробників з хорошою репутацією і мають гігієнічний сертифікат. В іншому випадку неякісний матеріал може бути небезпечним для здоров'я.
 
Плитка
 
Плитка
На думку багатьох домогосподарок саме керамічна плитка є ідеальним покриттям. Плитка для кухні доступна за вартістю, довговічна, міцна. Вона не деформується під впливом вологи, тепла і перепадів температури. Жінки люблять її за легкість прибирання і гігієнічні властивості.
 
Сьогодні плитка для кухні представлена у величезній різноманітності: вона може в точності повторювати колір і текстуру дерева, каменю, мармуру, граніту. Покриття вдало імітує паркет і ламінат. Плитка для кухні відмінно поєднується з меблями, обробкою стін і стелі.
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]