Створення наливних підлог

создание наливного полаТехнологічний прогрес торкнувся всіх галузей будівництва, і створення підлог - не виняток. Сьогодні часто застосовуються самовирівнюючі наливні підлоги, які використовують як у виробничих приміщеннях, так і в житловому фонді. Самостійно формувати наливні підлоги можна, але тільки в тому випадку, якщо ви маєте досвід роботи з матеріалами і технологією, а також надійних помічників.

Створення самовирівнюється статі має свої особливості.

Освіта статі проводиться в три етапи, включаючи підготовчий:

Підготовка

Під час підготовки ремонту квартири під ключ проводиться очищення поверхні від сміття і пилу, поверхня при необхідності обробляється грунтовкою (праймером). Відкидати ґрунтовку не варто, оскільки вона запобігає швидке всмоктування води і сприяє більш рівномірному розтіканню вирівнюючого шару. Перед нанесенням грунтовки і початком робіт необхідно переконатися у відсутності щілин і великих наскрізних отворів. Через них суміш може протікати, що спотворить рівність підлоги.

На цьому ж етапі варто відгородити майбутній підлогу від нерівномірного висихання, усуваючи фактори, що провокують нерівномірне висихання сумішей. Такими факторами можна вважати сонячні плями, протяги, низька температура в приміщенні або висока температура води.

Грубе вирівнювання

Для грубого вирівнювання застосовуються спеціальні суміші. Нерідко їх використовують як стяжку теплих підлог. Ці суміші служать основою самовирівнюються підлог, оскільки призначені для вирівнювання поверхні, приховування дрібних нерівностей, великих тріщить і іншого. Ці склади наносяться досить товстим шаром, як мінімум - 10 мм. Процедура формування «грубого шару" не стільки складна, скільки вимагає


наливной полпевної вправності. Наливні підлоги повинні формуватися швидко. Зазвичай працює як мінімум три людини, одна з яких проводить заливку смуг (шириною 30 - 40 см), один готує суміш і один подає необхідні матеріали.

Оскільки значна різниця в часі нанесення суміші може викликати її нерівномірне застигання, робота повинна проводитися швидко і тільки досвідченими фахівцями з використанням спеціального інструменту.

Необхідно виключати формування повітряних бульбашок і порожнин в цьому шарі. Допускаючи такі порожнини (каверни) можна отримати в результаті швидке руйнування ділянок підлоги, а в разі виконання стяжки теплих підлог - істотне зниження функціональності через низьку теплопровідності таких "бульбашок". Для усунення пухирів використовуються голчасті валики.

Фінішна обробка

Фінішна стяжка наливних підлог проводиться спеціальними складами, які відрізняються міцністю і можливістю формування гладкої поверхні. Склади наносять тонким шаром, коли самовирівнюючі підлоги рівні й не мають тріщин. Фінішні склади, як правило, більш дорогі, але використовується їх невелика кількість.

Нанесення підлогового покриття можливо тільки після затвердіння (висихання) шарів самовирівнюється статі і при відповідності технологічних умов (температура, вологість та ін.), Що дозволяє досягати високої якості виконання робіт та тривалого терміну експлуатації підлоги.

Для проведення робіт виконавцям рекомендована спецодяг і особливо - спеціальне взуття або накладки з голчастою підошвою.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]