Пристрій стяжки

устройство стяжкиПристрій стяжки підлог необхідно для формування повноцінного рівного функціонального статі, на який згодом наноситься підлогове покриття. Укладання стяжки проводиться в кілька етапів, кожен з яких важливий для формування якісної стяжки.

Пристрій стяжки підлог, під час ремонту квартир, необхідно для формування повноцінного рівного функціонального статі, на який згодом наноситься підлогове покриття. Укладання стяжки проводиться в кілька етапів, кожен з яких важливий для формування якісної стяжки.

Після очищення підлоги від будівельного сміття вибирається рівень. Стяжка підлоги проводиться за встановленими маяках, що дозволяє зробити підлогу рівним і гладким. В якості маяків можна використовувати спеціальні рейки або стельовий профіль. Маяки виставляють паралельно з використанням гідрорівня. Проміжок між маяками - 1,5 - 2 метри (рекомендовано 1,5). Пристінкові маяки встановлюються по мітках на стіні. Проміжні маяки виставляють орієнтуючись на основні (перший і останній).

Для установки маяків використовують подушки з піскоцементної суміші, (3 частини піску і 1 частина цементу) розведені водою. У них вдавлюють рейки для формування необхідного рівня і ступеня поглиблення.

Рекомендована температура проведення робіт - не нижче + 5 ° С. Також рекомендується стики плит та комунікаційні отвори поліетиленовою плівкою, щоб виключити просочування вологи на нижній поверх.стяжка полаДля пристрою стяжки використовують суміш піску та цементу М-400 в співвідношенні 3: 1. Розрахунок проводять виходячи з даних, що стяжка підлоги товщиною 4 см для приміщення площею 13 м2 потребують 7 мішків цементу. Найчастіше пісок і цемент перемішують сухими, а вже після додають воду. На металевому листі використовують «вулкан», поступово змішуючи 1 мішок цементу і 3 мішки сухого піску. Орудую при цьому совковою лопатою. В отриманій «гірці» роблять «кратер», в який заливають воду і чекають 15 хвилин. По закінченні цього часу можна робити заміс невеликих порцій (4 - 5 лопат).

Пристрій стяжки проводять по рясно змоченою поверхні починаючи від стінки, яка справі від входу. Стяжка формується смугами, розташованими між маяками. До цього часу «подушки» повинні бути досить жорсткими, щоб утримати стяжку. Залиту поверхню вирівнюють правилом. Після того, як повністю заповнена одна смуга, переходять до формування другої. Після того, як стяжка сформована, площа накривають поліетиленовою плівкою і залишають на 12 годин.

Наступним етапом проводиться «тонке» вирівнювання і затирка стяжки сумішшю просіяного сухого піску та цементу М-400 (1: 1) з додаванням води. Спочатку шпателем видаляються можливі горби отверділої стяжки, і видаляють рейки маяків. Потім проводиться затирка з одночасним змочуванням поверхні (рекомендується використовувати пульверизатор). Контроль проводять правилом і рівнем. Повторна перевірка проводиться через 12 годин і після цього приміщення залишають, поки стяжка підлоги не затвердіє остаточно, тобто на 20 - 30 днів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]