Кілька порад укладання плитки для підлоги

укладка напольной плиткиБагато людей задають питання, як же навчиться робити укладку плитки з такою якістю, як це роблять професіонали. Якими секретами користуються майстри? Відкриємо страшну таємницю, яка при розгляді і не страшна зовсім ... Якісна укладання плитки може бути проведена навіть самостійно, якщо слідувати простим правилам і знати секрети.Секрет перший. Крім шпателя вам знадобляться ще деякі професійні інструменти. Необхідно обзавестися хорошим рівнем, яким користуються будівельники, зубчатою теркою і гумовим молотком. Крім того, будуть потрібні спеціальні дистанційні хрестики і правило (інструмент для штукатурних робіт).

Секрет другий. Ті, кому хоча б раз довелося запрошувати в будинок професіонала, знають, що послуги плиточника зовсім недешеві. При цьому ціна виросте, якщо підлога має значні нерівності. Вся справа в тому, що основа повинна бути рівною, оскільки від цього залежить успіх і якість укладання. Працювати з рівною поверхнею легше, ніж при наявності значних нерівностей. Особливо це важливо для новачка, щоб вийшов

хороший установка плиткирезультат. Якщо ви бачите, що ваш підлога нерівна, то варто скористатися спеціальними сумішами для вирівнювання підлоги

Третій, і, мабуть, найголовніший секрет - як правильно укласти плитку. Якщо у вас під рукою є всі необхідні інструменти і підлога вирівняний, то технічна сторона вирішується набагато простіше. Починати укладання слід з грунтовки при ремонті квартири під ключ. Далі за допомогою будівельного рівня, відзначити нульовий рівень по всьому периметру. Пол повинен бути чистим, без забруднень. За допомогою зубчастої терки (її гладкою частини), на підлогу, наноситься клейовий склад. Потім зворотної (зубчастої) стороною під кутом в 60 ° розрівнюють суміш на площі близько 1 квадратного метра. Починають роботи, як правило, в дальньому кутку кімнати.

Розмічають першу захватку (2 ряди плитки), для чого відміряють відстань для 4 - 5 плиток, відзначаючи його на розчині. Для визначення ширини буде у рядів найкраще позначити її натягнутим шнуром від стінки до стінки приміщення. Уздовж шнура укладають кілька плиток, а після - кілька плиток біля стіни. При укладанні плитки вирівнюють до нульового рівня, поколачивая гумовим молотком.плитка на полПаралельність швів контролюють за допомогою дистанційних хрестиків. Так проводять укладку від ряду до ряду. Не забувайте постійно перевіряти рівність укладання рівнем. При необхідності - підбивайте плитку молотком. Якщо плитка занадто сильно втоплена, її потрібно витягти, і додавши клейової суміші, встановити заново. Після того, як робота буде закінчена і розчин висохне, шви обробляються фугою або призначеним для цих цілей розчином.

У Вас залишилися питання? Зв'яжіться з нами або задайте питання.1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]