Коркові покриття для підлоги

Коркові покриття для підлогиКоркові покриття для підлоги дуже еластичні, вони мають високу зносостійкість. Даним покриттям може покрити підлогу кожна людина, навіть якщо він ніколи цим не займався. Нижче ми розглянемо процес укладання коркового статі.

Зараз на будівельному ринку пропонуються два типи паркетних підлог.

1. Коркові плити.

Першим видом паркетної підлоги, який використовується при ремонті квартир, є коркові плити або як їх ще називають корковий паркет. Корковий паркет приклеюється всією поверхнею. Дані плити бувають або повністю з пробки або з корковим шпоном. Солідний сучасний корковий паркет в собі має однакові верхні і нижні поверхні. У такого паркету нормальна товщина повинна бути десь 6 мм.

Виріб зі шпоном має товщину пробки не менше 3.8 мм. У випадку, коли шар менше, дане покриття не прослужить Вам покладеного терміну. Покриття з шпоною відрізняється ще від масивного паркету тим, що його не потрібно шліфувати. До того ж щоб захистити корковий шар, це покриття покривається обов'язково лаком. Варто знати, що масивний корковий паркет слід покривати восковим і масляним складом.

2. Паркетні дошки.

Другим типом є паркетні дошки. У коркового паркету є основа з деревної плити і коркового шару, наклеєного на неї. Корковий шар має товщину близько 3-4 мм. Найчастіше на нижній стороні паркету теж може бути шар пробки, тільки з матеріалу менш цінного. У пробкових паркетних дощок загальна товщина близько 12 мм. Зазвичай укладку роблять плаваючим методом. Дошки при цьому стикуються один з одним на з'єднанні з защелкиванием (на замковому з'єднанні).

На будівельному ринку або в магазині, можливо, придбати також і шпунтовані паркет. Він має з одного боку шпунт, а з іншого гребінь. З метою захисту застосовується масляної, воскової склад або лак, все це підвищує зносостійкість матеріалу.

Перевага коркового матеріалу полягає у володінні їм гарні звукоізоляційні властивості. Саме тому укладання паркету робиться без використання ізоляційних підкладок, на основу підлоги.

У приміщеннях, що не обігріваються, або коли Ви пол на цементну стяжку кладете, підкладайте для додання шару водо і паро - непроникності поліетиленову плівку. Біля стін при настилі залишайте зазор, який повинен мати ширину не менше 10 мм. Адже інакше після цього на вашому підлозі утворюються опуклості, що з'явилися через розширення матеріалу.

Пробка буває і природного кольору і різнобарвною: блакитний, зеленої або червоної.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]