Обігрів офісу: установка системи теплої підлоги

Обігрів офісуДо питання опалення офісу варто підходити дуже відповідально. Адже складно посперечатися з тим, що від того, наскільки співробітникам тепло і комфортно в приміщенні, залежить і результат роботи. А тому про мікроклімат в офісі потрібно задуматися до настання холодів.

Електричні обігрівачі допомагають вирішити проблему опалення лише наполовину, тому вони здатні обігріти лише невелику площу, працюючи локально. Тому останнім часом все частіше фірми з великими офісними приміщеннями звертаються до фахівців компаній, які займаються установкою систем теплої підлоги. Такі системи дозволяють опалювати кімнату більш якісно.


Розподіл температури при використанні цього способу опалення здійснюється не зовсім рівномірно, але при цьому співробітникам і відвідувачам офісу досить комфортно. Найвищі температури утримуються на рівні підлоги. На рівні голови температура вже трохи нижче (зазвичай на 3-5 градусів).

У порівнянні з радіаторної системою опалення, тепла підлога має одну суттєву перевагу: при такому обігріві відсутні конвективні потоки, які можуть піднімати з підлоги в повітря пил.

Сьогодні монтаж теплої підлоги в при ремонті в офісі - така ж звичайна процедура, як і установка перегородок з алюмінію. Виробників же таких систем зараз вже досить багато: на ринку представлена ​​велика кількість вітчизняних і зарубіжних компаній, які випускають теплі підлоги для будинку і офісу.Обігрів офісуВстановлюючи теплу підлогу в приміщенні, потрібно не забувати про те, що деякі матеріали мають ряд властивостей, які можуть проявитися при нагріванні. Це стосується меблів, підлогового покриття та інших деталей інтер'єру, які контактують з підлогою. А тому, вибираючи, наприклад, між паркетом і плиткою, рекомендуємо проконсультуватися у фахівця, який матеріал доцільніше використовувати в якості підлогового покриття в даному випадку.

Так відомо, що природний або штучний камінь, а також керамічна плитка не схильні до руйнування в результаті перепаду температур. З паркетом або ламінатом при цьому слід бути більш акуратним, адже далеко не вся продукція може бути використана в приміщенні з постійним нагрівом. У цьому випадку необхідно купувати паркетну дошку із спеціальних серій, які призначені для теплої підлоги. Тому без консультації професіонала тут все ж не обійтися.

Крім того при установці теплої підлоги слід дотримуватися певні умови, які стосуються розстановки предметів меблів. Великогабаритну меблі, офісну та побутову техніку не можна ставити в місцях, де був прокладений нагрівальний кабель, інакше він може вийти з ладу в результаті перегріву. Таким чином, створення проекту офісного приміщення і його дизайн необхідно проводити, враховуючи умови експлуатації системи теплої підлоги.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]