Сучасні підлогові покриття для дому

Современные напольные покрытияПоверхня підлоги являє собою свого роду чистий аркуш, над заповненням якого власникові будинку належить попрацювати. Сучасні види підлогових покриттів вражають своєю різноманітністю, відрізняючись при цьому чудовими експлуатаційними характеристиками.

Плитка на картинна галерея

Картина на підлозі, розпис полаМозаіка являють собою високохудожній варіант обробки квартир та інших приміщень, здатний по-справжньому перетворити кімнату. В якості підлогового покриття зазвичай застосовують кам'яну або керамічну мозаїку. Смальта використовується значно рідше або ж віддають перевагу матеріалам з особливо міцним загартованим склом і товстим шаром глазурі. Матовий вид підлогового покриття оптимальний для холу, коридору, кімнат. Глянцевий підійде для приміщень з підвищеною вологістю. Процедура укладання мозаїчного панно є свого роду мистецтвом, що вимагає справжньої майстерності. Особливо це актуально для повнокольорових і складних схем-картин. З цієї причини при виборі фахівця варто довіряти лише перевіреним фірмам, орієнтуючись на відгуки.

Килим-літак

Ковровое покрытие полаКоврнейлон, стійкий до стирання, цвілі, забруднень; поліпропілен, зручний в чищенні; поліестер, водостійкий, хоч і менш надійні покриття не здають своїх позицій за популярністю, що обумовлено специфікою вітчизняного клімату. У ході створення ковроліну використовуються синтетичні волокна або натуральна шерсть. Вони можуть застосовуватися окремо або в комбінації. Найпопулярнішими є й; шерсть. Зовнішній вигляд виробу багато в чому визначається такими факторами, як тип волокна і вид плетіння. Процедура укладання килимового покриття вельми проста - достатньо розкачати його в приміщенні від стіни до стіни і закріпити за допомогою двостороннього скотча або зафіксувати під плінтус.

Дерев'яний імітатор

Ламинат, имитация дерева на полуЛамінат, як вид підлогового покриття, досить затребуваний на сьогоднішній день. Його довговічність і порівняно невисока ціна в комбінації зі здатністю достовірної імітації різних поверхонь роблять його популярним серед споживачів. Зазвичай ламінат «косить» під деревину. У той же час це під силу зробити виключно якісним покриттям, з малюнком, що не повторюється по всій довжині панелі. Якщо говорити про зручність монтажу, то тут необхідно відзначити деякі нюанси. Бажано, щоб панелі ламінату були довгими і широкими, а матеріал володів кількома видами фасок для кріплення різними варіантами планок. Зазвичай ламінат 32-го класу здатний прослужити 7-9 років, після чого він вимагає заміни.

Штучний дизайн

ПаркетТакий вид підлогового покриття, як штучний паркет, виступає ще одним нестандартним варіантом оформлення підлоги. Як правило, викладку складального паркету виробляють вручну. Кожен сегмент паркету укомплектований замковою системою «шип-гребінь», за допомогою якої і здійснюється монтаж. Найпомітніші елементи малюнка виготовляються з цінних порід деревини: ясена, вишні, клена.

Використання кераміки в оформленні статі

Керамика на полу, керамический полПлитка відрізняється широким розмаїттям фактур і декорів. Дизайн даного матеріалу по-справжньому величезний. Це дає можливість покупцям вибрати облицювання підлоги в бажаному стилі. Керамічна плитка чудово підходить до різноманітних варіантів декору і здатна виглядати як камінь, дерево, тканину, цеглу або коду, зберігаючи при цьому свої чудові експлуатаційні параметри.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]