Вибір ламінату

Выбор ламинатаВибір підлогового покриття - один з основних етапів у ремонтних роботах квартир незалежно від типу приміщення. Одним з найбільш застосовних в різних випадках по праву вважається ламінат. Вибір ламінату сьогодні величезний: колекції різняться фактурами, кольоровими рішеннями, розмірами і класами. Саме у зв'язку з таким розмаїттям необхідно чітко розуміти, що і як купити. Розчарування, що спіткало покупця після укладання ламінату, може бути пов'язано лише з порушеннями умови вибору, укладання та експлуатації.

Одним з головних параметрів є клас зносостійкості: очевидно, що у звичайній спальні або в приміщенні відкритого офісу необхідний різний ламінат. Сьогодні найчастіше в продажу можна зустріти 31 і 32 клас, але найбільш стійким до стирання, подряпин і іншим характерним «травм» є 33 клас. Таким чином, все зрозуміло: для житлових приміщень, в яких не спостерігається великого людинопотік, можна використовувати будь ламінат, але от там, де є собаки і маленькі діти - і ті й інші можуть своїми іграми завдавати шкоди покриттю - краще звернути увагу на 32 і 33 класи.

Тип збірки і укладання - також один з параметрів вибору. У даному випадку існують такі різновиди, як ламінат з замками або клейовий, покриття зі звукоізоляційній підкладкою. Вибір ламінату в цій категорії дасть перевагу в швидкості укладання і в експлуатаційних якостях. Точно також слід звернути увагу на верхній шар матеріалу для підлоги: захист від води стане бонусом для уважних і вбереже ламінат у разі сюрпризів, піднесених діточками. Крім того, навіть при стандартному миття підлоги за допомогою сучасних швабр, якась кількість води обов'язково проникає в стики.

З точки зору дизайну виробники пропонують вибір, гідний окремих слів. Ламінат, що імітує різні сорти дерева - це один з найпоширеніших видів. Але все ж, вражають уяву ламінати «під плитку», покриття, що повторюють фактуру каменю, дорогий паркетної і терасної дошки. Чи варто говорити, що вартість матеріалу не зрівняється з першоджерелами, таким чином, ламінат можна віднести до досить економним способам обробки.

Як правило, ламінат не використовують у вологих приміщеннях. Але технології не стоять на місці, і в останні роки можна зустріти і такі типи покриття: високий рівень водостійкості дозволити укласти ламінат у ванній і в лазні. Вибір ламінату - якщо він вироблений правильно - порадує покупців і стане надійним покриттям для підлоги на довгі роки. Догляд за такою підлогою не складає труднощів, як і заміна дошки, зіпсованої з тієї чи іншої причини.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]