Стелим лінолеум самі

как постелить линолеумСлінолеум - відносно недороге підлогове покриття в порівнянні з ламінатом, паркетом і кахлем. Він привабливий не тільки ціною, але й простотою укладання.

Крок 1. Готуємо підлогу

Чим рівніше рівень підлоги, тим краще згодом буде результат. Тому під час ремонту квартири вирівняйте поверхню, видаліть всі тріщини і виступи. Якщо це потрібно, то зніміть з підлоги сліди фарби і знежирте жирні плями.

Крок 2. Укладаємо підкладку

Всю площу підлоги покрийте підкладкою. У кутах і по краях обріжте зайвий матеріал. Слід зазначити, що підкладка потрібна тільки в тому випадку, якщо лінолеум не має шар підстави.

Крок 3. Приступаємо до укладання

Починати роботу слід від самої переглядається сторони. Уздовж цієї сторони розкачайте рулон лінолеуму. Перевірте, чи правильно ліг малюнок. Наступний етап - це підрізка припусків по периметру кімнати. Особливу увагу приділіть кутах.

У випадку, якщо площа кімнати занадто велика і в ширину одного рулону буде мало - покладіть поруч наступну смугу. При цьому шари матеріалу повинні лягати внахлест, заходячи один на одного на 10 см. Можна все залишити так, але для кращого візуального ефекту все-таки стик слід зробити непомітним. Для цього на один край листа наноситься клей і він приклеюється до підлоги, а другий кладеться зверху. Далі за допомогою гострого ножа і лінійки відріжте відразу 2 шари, видаліть обрізки і з'єднайте краю. Таким чином, стик виходить майже непомітним і створюється враження, що перед нами цілісне полотно.

Можливо, з першого разу у вас і не вийде зробити ідеальну укладку лінолеуму, але трохи практики і навіть складні проекти будуть виходити «на відмінно».
Як бачите, постелити лінолеум не так вже й складно. Головне практика і бездоганне дотримання технології.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]