Реставрація паркету

 

Реставрация паркетаПаркет вже довгі роки залишається одним з найбільш якісних і одночасно популярних покриттів для підлоги. Він чудово вписується в будь-який дизайн інтер'єру і дозволяє створювати неповторний стиль, а також красу і затишок.

Реставрація паркету обов'язково проводиться з видаленням старого покриття лаку і часто також називається циклюванням. Запропонована процедура дозволяє не тільки освіжити вже потьмянів, а іноді навіть повністю зниклий колір, але і виправити різноманітні проблеми паркету. Всі отримані подряпини на поверхні ретельно зашліфовиваются за допомогою спеціальних інструментів, а пошкоджені ділянки зашпакльовуються. Також при необхідності наноситься спеціалізоване масло або віск.

 

Реставрація є обов'язковою в таких ситуаціях:

  • Коли поверхня значно зношується з плином тривалого терміну експлуатації.
  • При появі порівняно великих подряпин в результаті різноманітних механічних пошкоджень, наприклад, внаслідок частих ходінь на підборах по ньому, перетягування меблів, а також кігтів домашніх улюбленців.
  • При виникненні щілин через досить низького рівня вологості або просто процесів старіння.
  • В результаті здуття через частого або значного впливу вологи. Наприклад, здуття можливо як результат регулярної збільшеною вологості в приміщенні, або потопу.
  • Скрип паркету, який може бути викликаний відділенням одних певних деталей від наявного основного покриття підлоги.


При цьому найчастіше проведення ремонтних робіт потрібно після затоплення або ж в результаті побутових проблем з покриттям.

 

Здійснення ремонту після затоплення

Якщо ж паркет був пошкоджений в результаті затоплення або потопу будинку, то його повне відновлення можливо тільки після висихання. Повернути колишню рівність в такій ситуації допоможе здійснення шліфування паркету. Однак якщо плашки встигли відійти від підстави, то в такій ситуації допоможе тільки лише заміна їх на нові.
Потрібно проведення демонтажу всіх пошкоджених і слабо зафіксованих паркетин, а також здійснення перевірки надійності підстави. Якщо стан підстави вважається незадовільним, то його слід закріпити, використовуючи якісні матеріали..

 

Ремонт паркету при інших причинах

Шліфування підлоги може стати необхідною в результаті старіння або дрібних побутових неприємностей з паркетом. Також шліфування дозволяє усунути можливі перепади висот між старими і встановленими новенькими плашками.
Дрібні ремонтні роботи мають на увазі звичайну заміну плашок порівняно незначними ділянками, завдяки їх видалення із загального килима покриття.
Що стосується скрипу підлог, то з ним періодично просто неможливо боротися. Неможливо усунути скрип паркетних дощок, якщо вони були укладені прямо по лагам, так як лаги ніяк не кріпляться до самих плит перекриттів. Відповідно під час експлуатації лаги починають тертися і розходитися між собою, створюючи неприємні скрипи.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]