Зміст:

1. Варіанти перепланування радянських приміщень
2. Європейське планування
3. Кімнати студії

Перепланування в квартирі – це один зі способів збільшити простір, змінити зовнішній вигляд приміщення та атмосферу в ньому. Дуже часто люди хочуть змінити планування в квартирах, збудованих ще за часів радянського союзу. І це не дивно, адже тоді приміщення мали невеликі площі, а кухня, ванна та туалет і коридор були настільки маленькими, що там буквально неможливо було розминутися двом людям. Сьогодні ніхто не хоче жити в таких квартирах, тому і пробує внести якісь зміни.

 pereplanirovka kvartiry

Радянські квартири називають квартирами вторинного фонду, оскільки вони вже були вживані. Купляючи таке житло, люди розуміють, що не отримають те, що мають власники новобудов. Але перепланування може вирішити всі проблеми та вдихнути в квартиру нове життя. Адже саме зміна планування змінить і саму квартиру так, що її не впізнають ті, хто бував там сто разів.

Перепланування в квартирі вторинного фонду може мати багато варіантів. Зараз ми розкажемо про найбільш популярні способи повністю змінити зовнішній вигляд приміщення та зробити його більш функціональним і зручним для тих, хто там проживає.

Варіанти перепланування радянських приміщень

Один з найпопулярніших варіантів можна сміливо назвати новаторським. Його особливість полягає в тому, що під час перепланування весь план-проект засновується на сучасних модних тенденціях та оригінальних дизайнерських рішеннях, які допомагають знайти додаткову площу там, де її ніхто і ніколи навіть не шукав. Найпростіший варіант збільшення площі – демонтаж стіни, яка відділяє кухню від кімнати. Також варто прибрати всі антресолі і комори, які є в приміщенні.

Є і більш нестандартні варіанти, які використовуються в тих випадках, коли треба додати цілу кімнату. Наприклад, дехто виносить санвузол на кухню, а саму кухню переносять в коридорну нішу, яка з’являється завдяки такому переплануванню. Те місце, що колись було ванною кімнатою, перетворюють в кабінет. Правда, такий проект передбачає, що вхід в туалет буде прямо з вітальні. Але багатьох цей варіант абсолютно влаштовує.

Європейське планування

Також можна використовувати європейський варіант перепланування. Він передбачає перетворення невеличких квартир, розділених на кімнати перегородками, в великі просторі квартири-студії. Для багатьох цей варіант є навіть більш новаторським, ніж попередній. Бо люди звикли до упереджень, що в приміщенні без перегородок буде постійно стояти запах приготування їжі, люди не зможуть лишитися на самоті. Насправді, такі квартири треба правильно зонувати. А що до запаху їжі, то сучасні витяжки справляються зі своїми задачами на сто відсотків. То ж через цю проблему взагалі не варто перейматися.

Кімнати студії

 komnata studia

 

До того ж, з двох або трикімнатної квартири можна зробити студію, в якій буде великий санвузол та окрема кухня-столова. У європейського перепланування є дуже багато цікавих і відносно простих варіантів, тому нескладно обрати те, що підійде для конкретного житла. Наприклад, щоб зонувати простір можна відмежувати кухню від столової чи вітальні барною стійкою. Або зменшити коридор, за рахунок чого збільшити простір ванної кімнати. Також рекомендується максимально прибрати двері та кути – так вільного простору стане набагато більше. А ще, ніколи не можна забувати про балкони і лоджії. Адже якщо зробити їх частиною кімнатного простору, то і площа кімнати зразу збільшиться.

Перепланування від компанії Метер передбачає всі ці варіанти та багато інших. Тому якщо ви хочете жити в гарній, сучасній, просторій квартирі – звертайтеся, ми вам в цьому допоможемо.


Перепланировка от компании Метер подразумевает не только создание план-проекта, но и решение всех технических и административных вопросов. Поэтому если вы хотите перепланировать квартиру быстро, красиво и без форс-мажоров – обращайтесь в Метер.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]