Зміст:

1. Нюанси перепланування: стіни

2. Особливості перепланування: що можна робити без узгодження

3. Як потрібно перепланувати приміщення: послідовність


Перепланування квартири – це просте рішення, яке допомагає повністю змінити зовнішній вигляд житла, розширити простір, зробити правильне зонування. Зазвичай перепланують квартири старого зразка, оскільки там планування дуже незручні. Але і перепланування в новобудові – це не рідкість. Тому що багато хто не хоче жити в стандартному приміщенні і бажають змінити його під свої потреби.

Однак перепланування квартири в Києві має деякі нюанси. І вони стосуються не тільки самого плану-проекту. Тому важливо знати про деякі нюанси, щоб потім не довелося платити штраф.

 dizain4 1

Однак перепланування квартири в Києві має деякі нюанси. І вони стосуються не тільки самого плану-проекту. Тому важливо знати про деякі нюанси, щоб потім не довелося платити штраф.

Нюанси перепланування: стіни


Важливо знати про те, що при переплануванні ні в якому разі не можна прибирати несучі стіни. Якщо це зробити, то може статися обвалення стелі, а, в гіршому випадку, і всього стояку. Також не дозволено змінювати місце розташування кухні і санвузлу. Такі зміни потребують установки нових сантехнічних вузлів, труб. А для цього необхідно практично повністю розібрати всі стіни. Тому подібні моменти дуже складно узгодити і отримати дозвіл. Втім, в цьому немає ніякої необхідності. Адже місце розташування приміщень зовсім неважливо, важливо те, як вони об'єднуються одне з одним і як використовується внутрішній простір.

Також важливо пам'ятати про те, що в газифікованих будинках не можна перепланувати кухні. У них обов'язково повинні бути двері, вентиляційний канал не повинен закриватися витяжкою. Також всі розетки повинні бути розміщені відповідно до нормативних актів. Тому купуючи квартиру в новобудові потрібно враховувати ці моменти, якщо ви хочете перепланувати приміщення. Інакше потім доведеться зіткнутися з нездійсненними завданнями. Або ж робити на свій страх і ризик, а потім платити штраф.

Особливості перепланування: що можна робити без узгодження


Якщо в квартирі немає газифікації, тоді кухню і кімнату можна об'єднати. Але за умови, що між ними немає несучої стіни. Також дозволено об'єднувати туалет і ванну, прибирати перегородки між кімнатою і коморою, розширювати приміщення за рахунок нежитлових. А ще, ви за власним бажанням можете встановлювати перегородки.

Як потрібно перепланувати приміщення: послідовність


Щоб після закінчення робіт квартира виглядала красиво, потрібно обов'язково скласти план і діяти відповідно до його пунктів. Якщо ви підійдете до задачі нічого чітко не розпланувавши, це може призвести до фінансових втрат і затягування ремонту, який буде тривати місяцями, а то й роками.

Перший етап – створення плану-проекту. Це дуже складне завдання, тому не варто самостійно намагатися з ним впорається, якщо тільки ви не є досвідченим архітектором. Навіть просте перепланування має безліч нюансів, тому на цьому етапі обов'язково потрібно звернутися за допомогою до професіоналів.

Другий етап – укладання договору з архітектором і інженером, які будуть вести авторський і технічний нагляд. Тільки так ви зможете бути впевненими в тому, що всі роботи виконають правильно і точно у вказаний термін. Відразу ж варто відзначити, що самостійно перепланувати квартиру не можна ні в якому разі. Це дуже погане рішення, яке понесе за собою тільки збитки.

Третій етап – подача декларації затвердження нового технічного паспорта. Для цього необхідно надати проект перепланування, зареєструвати документ про початок робіт і отримати новий технічний паспорт від інженера, який приїде на об'єкт.

Перепланування від компанії Метер пропонує не лише створення план-проекту, але і рішення всіх технічних і адміністративних питань. Тому якщо ви хочете перепланувати квартиру швидко, красиво і без форс-мажорів – звертайтеся в Метер.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]