Вирівнювання стін

выравнивание стеныРівна поверхня стін і стель - один з найважливіших естетичних показників приміщення. Сьогодні отримати якісні поверхні досить просто, якщо для цього використовується гіпсова штукатурка, що представляє собою склад на основі природного гіпсу з додаванням мінеральних добавок, що поліпшують його характеристики.

Гіпсова штукатурка наноситься на стіни і стелі, тільки на тверді поверхні (бетон, цементна штукатурка, гіпсові плити, пінополістирол і ін.) І тільки всередині приміщень. Підлоги гіпсовими штукатурками вирівнювати недоцільно.

До переваг цього типу штукатурки варто віднести низьку витрату і можливість нанесення товстого шару (до5 см) за один прохід. При цьому не потрібне проведення попередньої обробки стін набризкуванням суміші, що істотно знижує час проведення робіт. Штукатурка стін проводиться швидко і дозволяє формувати декоративні елементи. Штукатурка стелі не вимагає застосування спеціальних матеріалів і виконується набагато простіше. Однак основною перевагою, яким володіє гіпсова штукатурка можна вважати високу швидкість проведення робіт. Одночасно з оштукатурюванням стін і стелі може проводитися шпаклівка, а період повного висихання скорочується до 7-ми діб.ровные стеныЗавдяки спеціальним добавкам гіпсова штукатурка має високу адгезію і не утворює тріщин під час висихання, якщо суміш була приготовлена ​​правильно. Під час приготування і проведення робіт суміш не розшаровується, залишаючись рівномірною, що покращує якість проведення робіт. Завдяки спеціальним мінеральним добавкам гіпсова штукатурка також зберігає свою вологість навіть при застосуванні на поверхнях з підвищеною всмоктуючою здатністю. Завдяки цьому зберігається висока пластичність суміші, що сприяє більш рівному та якісному її нанесенню.

Гіпсова штукатурка може бути віднесена до найбільш екологічним матеріалами для обробки стін і стель. Гіпс гіпоалергенний і нешкідливий для здоров'я матеріал, який вже давно використовується в будівництві та декоративному оформленні будинків. Застосування гіпсу створює сприятливий мікроклімат у приміщеннях завдяки гарній проникності.

Може застосовуватися гіпсова штукатурка в якості шпаклівки, оскільки висока пластичність матеріалу дозволяє усунути нерівність та вибоїни стін і стель. Мелкодісперсний матеріал, що входить до складу суміші, дозволяє отримувати абсолютно рівні і гладкі поверхні, що досягалося раніше, переважно, застосуванням шпаклівки.

Для повноцінного використання гіпсова штукатурка повинна бути правильно приготована, оскільки тільки це гарантує її властивості при проведенні робіт. Для приготування розчину використовують воду і суху суміш. На 30 кг суміші беруть 18 літрів води кімнатної температури. Воду наливають у підготовлену чисту ємність, куди додають невелику кількість суміші (5 - 7 кельмою). Після їх розчинення суху суміш додають повністю і перемішують низькооборотної дрилем зі спеціальною насадкою. Готова суміш повинна мати однорідну кремоподобной консистенцію. Зачекавши п'ять хвилин, готову суміш перемішують дрилем повторно і використовують.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]