Види гіпсокартону

виды гипсокартонаОдним з найпопулярніших матеріалів у світі для обробки та ізоляції різних поверхонь є гіпсокартон. Лист гіпсокартону виготовлений з двох шарів паперу і вміщеній між ними вставки з гіпсу з різними добавками - сердечника. Одна поверхню листа груба, інша, призначена для штукатурення, більш гладка. Існує величезний асортимент різних марок гіпсокартону, що випускаються сучасною промисловістю. Всі види гіпсокартону: водостійкий, звичайний, цементосодержащий і вогнестійкий - застосовуються переважно для оздоблення всіляких поверхонь всередині приміщень - стін, стель.

Найчастіше застосовується звичайний гіпсокартон. Він популярний завдяки простоті у використанні і порівняно низькою ціною, тому всі магазини будматеріалів здійснюють продаж звичайного, класичного гіпсокартону, який не володіє специфічними властивостями. Єдиним обмеженням у застосуванні даного матеріалу є вологість. Якщо вона становить 70% і більше, звичайний гіпсокартон встановлювати не можна. Колір поверхні звичайного гіпсокартону - синій або сірий.

Інший різновид гіпсокартону - водостійкий. Для досягнення такої якості зовнішні його шари виконуються не з гігроскопічного паперу, а з матеріалів, що володіють водостійкістю. Сердечник такий же, як і у звичайного гіпсокартону. Для обробки ванних кімнат, душових, інших приміщень з підвищеною вологістю такий матеріал цілком придатний, хоча і не володіє абсолютною водонепроникністю. Колір виконання - зелений або синій.

У структурі вогнестійкого гіпсокартону присутній скловолокно (найчастіше) або інші компоненти, що виконують роль арматури, завдяки чому він здатний витримувати вплив високої температури. Його ізолюючі властивості забезпечили широке застосування даного матеріалу при обробці квартир та інших приміщень, в яких велика ймовірність загорянь. Продаж даного виду гіпсокартону також широко ведеться в спеціалізованих магазинах. Колір - червоний або сірий.

Сердечник цементосодержащіе гіпсокартону містить цемент і з обох боків покривається склотканиною. Це специфічний вид гіпсокартону, який застосовується при укладанні керамічної плитки в якості основи. При цьому склотканина забезпечує хороше зчеплення з розчином. Область застосування - приміщення з високою вологістю.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]