7

 

Зміст:

1. Декоративна штукатурка

2. Шпалери

3. Стінові панелі

4. Керамічна плитка

5. Декоративне каміння та текстиль

Декоративна штукатурка

Такий вид штукатурки часто називають фактурним. Якщо додати спеціальні суміші, можна створювати дійсно справжні витвори мистецтва, оригінальні елементи декору, які точно будуть викликати захват у всіх гостей. Основним плюсом такого виду оздоблення є те, що декоративна штукатурка універсальна. А це значить, що вона може використовуватися в будь-якому приміщенні, і воно не обов’язково повинно бути житловим. Матеріал є досить недорогим, при цьому він дуже якісний, надійний, довговічний. Є декілька видів декоративної штукатурки:

  • таделакт;
  • тонкошарова;
  • венеціанська;
  • терразитова;
  • латексна;
  • графіто.

Кожен вид має свої особливості, завдяки яким легко можна створювати особливі нестандартні інтер’єрні рішення.

Шпалери

Цей вид оздоблення відомий нам усім ще з дитинства. Правда раніше, шпалери були неякісними, легко дряпалися, бруднилися. Сьогодні все змінилося. Зараз можна знайти чудові шпалери, які мають високу стійкість до ультрафіолету, механічних пошкоджень, вологи. Відповідно, вони довго служать та не втрачають презентабельний зовнішній вигляд. А ще, такі шпалери можна спокійно мити. Також, сьогодні з’явився такий окремий вид декору, як 3Д фотошпалери. Їх особливість полягає в тому, що зображення виглядають неймовірно реалістично. Завдяки цьому можна візуально змінювати розміри, додавати більше світла та сонця в темні приміщення, створювати несподівані гармонійні антуражі, завдяки яким можна відчути себе десь в засніжених Гімалаях, на Мальдівах чи в Парижі. Тому сьогодні такі шпалери використовуються досить часто. Але щоб вони виглядали дійсно гармонійно та сучасно – варто звертатися за допомогою до професійного дизайнера. Бо якщо не знати певних нюансів, замість сучасного стильного оздоблення можна мимоволі перетворити приміщення в щось досить недолуге.

Стінові панелі

Цей вид матеріалів для оздоблення також вважається універсальним. Є декілька різних матеріалів, з яких виробляють такі панелі. Тому обирати потрібний варіант треба, зважаючи на те, в якому саме приміщенні будуть встановлюватися ці панелі. Якщо там підвищена вологість (наприклад, це ванна кімната), тоді варто обрати пластикові панелі. Вони виглядають дуже гарно, мають дуже великий термін придатності та абсолютно не піддаються впливу вологи. В приміщеннях, де рівень вологості не настільки високий, можна використовувати дерев’яні покриття – панелі з МДФ, зроблені «під деревину» цінних порід. На відміну від справжнього дерева, такі панелі легко монтувати, і коштує цей вид оздоблення набагато дешевше, ніж справжня деревина. 

Керамічна плитка

8

Цей вид оздоблення також дуже добре нам всім знайомий. Раніше, плитку використовували в ванній та на кухні. Тепер її можна побачити в різних приміщеннях, адже з’явилось дуже багато декоративних варіацій, завдяки яким плитка стала виглядати більш презентабельно та ефектно. До речі, є багато різних підвидів плитки, тому кожен може обрати той варіант, який буде ідеальним для конкретного приміщення з конкретними особливостями. Якщо ж говорити про мінуси плитки, то це не дуже дешева ціна, а також необхідність витратити багато часу і сил на встановлення плитки в приміщенні.

Декоративне каміння та текстиль

Такі матеріали варто використовувати в тих випадках, коли хочеться додати в інтер’єр трохи природної краси та витонченості. Якщо говорити про каміння, то на сучасному будівельному ринку є дуже багато кольорових варіацій, виробники пропонують каміння різних форм. Завдяки цьому кожен може втілити свої оригінальні ідеї в реальність. Якщо ж говорити про недоліки, то єдиним мінусом такого матеріалу є висока ціна.

Текстильне оздоблення також є досить дорогим, тому його використовують, щоб додати особливу родзинку. Текстиль дуже добре комбінується з різними матеріалами, елементами декору. А ще, таке оздоблення є повністю екологічно безпечним, тому можна не перейматися про те, що доведеться дихати токсичними випаровуваннями.

Якщо ви хочете гарно оздобити приміщення і обрати ті матеріали, які підійдуть вам за всіма параметрами, спеціалісти компанії «МЕТЕР» завжди готові допомогти. У нас працюють справжні професіонали, тому ми гарантовано реалізуємо всі ваші ідеї на сто відсотків.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]