Планування ремонту

планування ремонтуВи затіяли капітальний ремонт і вже передчуваєте, як через місяць будете жити в затишній квартирі з прекрасним інтер'єром ? Сміємо вас запевнити, що без ретельного планування вашим мріям не судилося збутися

Планування ремонту - це цілий комплекс робіт, в якому враховано всі - від бюджету до виду покриття на кухні.

Припустимо, що під час відпустки ви хочете зробити в житлі ремонт своїми силами або з мінімальним залученням фахівців . Вам необхідно замінити двері, вікна, встановити систему водопостачання, опалення та каналізації.

5 етапів планування ремонту

1.     Дизайн-проект . Перш ніж будувати потрібно розуміти, що і де ми будемо зводити. За основу береться план квартири з зазначенням ширини, довжини і висоти кімнат. На ньому схематично позначаються всі нюанси: передбачувані ніші, знесені перегородки, меблі, розташування освітлювальних і побутових приладів. Кожна неврахована деталь загрожує додатковими витратами в майбутньому.

2.     Побутові питання. На сімейній раді заздалегідь вирішуються такі питання: де ви будете жити вчасно ремонту, з якої кімнати почати, хто буде займатися закупівлями, і безпосереднім спілкуванням з будівельною бригадою, куди подіти домашніх тварин.

3.     Складання кошторису та кількості будматеріалів. Щоб підсумкова сума ремонту не стала для вас шоком - заздалегідь прорахуйте всі необхідні витрати. Будматеріали купуються з запасом в 10%. Також не забудьте врахувати вивезення сміття, доставку матеріалів, оплату праці запрошеним фахівцям. У Києві маса фахівців безкоштовно складуть вам розгорнуту кошторис із зазначенням переліку та вартості всіх видів робіт.

4.     Скласти план робіт і запросити майстрів . Продумайте, що потрібно буде зробити в першу чергу. Як правило, це зачистка стін і підлоги від старих покриттів, заклад електрики, труб опалення, каналізації та водопостачання.

Сам порядок ремонтних робіт виглядає наступним чином: спочатку виконуються всі брудні роботи - це демонтаж, розмивання стін, вивіз сміття, заливка стяжки. Потім йде розводка електрики, водопроводу, каналізації та опалення. Тепер можна приступати до чорнової обробці: штукатурці. Завершальним етапом є квартира під чистове оздоблення - поклейка шпалер, укладання ламінату, кахлю, фарбування стелі, відкосів.

При закупівлі будматеріалів для чорнової роботи економія не доречна - неякісний бетон або кволі водопровідні труби приведуть до чималим втрат . На чому можна заощадити, так це на кількості меблів, оздоблювальних матеріалах, дизайнерських аксесуарах і текстилі преміум рівня. Це все можна докупити згодом, коли з'являться вільні гроші.

Зменшити вартість доставки будматеріалів реально, якщо закупити їх відразу все на одній базі. Благо Київ надає величезний вибір будівельних магазинів.

Планування ремонту починається з далекої кімнати і просувається до вхідних дверей оселі . У приміщенні всі роботи ведуться з стелі і плавно спускаються вниз

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]