Кондиціонери Cooper & Hunter (Купер Хантер) - відмінне співвідношення ціна-якість!

Кондиціонери Cooper & HunterКондиціонер Cooper & Hunter (Купер Хантер) - це надійний побутовий прилад, що володіє унікальними технічними характеристиками. Торгова марка Cooper & Hunter заснована ще в 1892 р і за ці роки стала лідером на ринку кліматичної техніки.

Переваги кондиціонерів Cooper & Hunter

Покупці цінують техніку бренду Cooper & Hunter за її надійність, величезний асортимент, стильний дизайн і неабиякі технічні характеристики. Крім цього:

• Новітні розробки. Компанія - визнаний лідер серед виробників кондиціонерів. Концерн володіє власною науково-дослідницькою базою, працює над власними розробками, а вузька спеціалізація дозволяє зосередити зусилля на конкретній галузі.
• Жорсткий контроль якості. Висока якість підтримується ретельним контролем і дотриманням технології. Кожна модель проходить випробування, перш ніж вступити в виробництво. Якщо буде виявлено навіть незначний дефект, то продукт вилучається і починається детальний розбір як щодо контролюючого, так і по відношенню до співробітників допустили шлюб.
• Екологічність. Бренд випускає екологічно чисті і безпечні товари, про що свідчить отриманий екологічний сертифікат OHSAS18000.
• Надійність. Про даному параметрі говорить статистика сервісних центрів: на 1000 проданих моделей доводиться тільки 2 поломки по гарантії.

Купувати кондиціонери Cooper & Hunter (Купер Хантер) в Києві вигідно, оскільки в місті є фірмовий сервісний центр. З особливою ретельністю підходить виробник до вибору комплектуючих. Наприклад, компресори встановлюються тільки таких перевірених японських брендів, як Hitachi, Mitsubishi, Copeland, Daikin, Toshiba, Matsushita.
Кондиціонери Cooper & Hunter
Кондиціонери Cooper & Hunter (Купер Хантер) в Києві можна придбати лише в магазинах кліматичної техніки або ж через спеціальні компанії. Монтаж здійснюється виключно монтажниками, що пройшли сертифікацію.
На все кліматичне обладнання є набори запчастин, гарантія, всі необхідні матеріали. Також надається сервісне обслуговування.
Cooper & Hunter реалізує такі види кондиціонерів: касетні, стельові, мобільні, віконні, колонні, спліт і мульті-спліт системи. Асортимент вражає уяву, але, незважаючи на це щорічно бренд випускає новий модельний ряд, удосконалить раніше існуючі моделі.
Радує око і колірної асортимент кондиціонерів: від традиційного білого кольору до епатажного золотого. Рекомендуємо звернути увагу на хіт продажів 2015 р - інверторні кондиціонери, здатні обігрівати житло, навіть при вуличній температурі в -25 ° С.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]