Балкон під ключ з REHAU

Балкон під ключ з REHAUREHAU - це всесвітньо відомий німецький бренд, який веде свою історію з 1938 р Саме тоді почалося промислове виробництво профілю REHAU. Сьогодні налічується 6 заводів по всій Європі. В Україні продукція поставляється з заводів Польщі та Німеччини.

Профілю відрізняються високою якістю, надійністю, безпекою, економічністю і комфортом. Тому гарантія на профільну систему найчастіше становить до 15 років. Виробляють продукцію з екологічно чистих матеріалів.

Якому профілю віддати перевагу для скління балкона?

REHAU надає великий асортимент профільних систем і сучасних склопакетів. Вибір профілів залежить від того, як надалі буде використовуватися балкон. В основному існує 3 найбільш поширені варіанти:

1. Балкон не змінить свого функціонального призначення. За такої умови ідеальним рішенням буде установка профільної системи з однокамерним склопакетом Rehau Euro-Design 60. Цей профіль має оптимальне поєднання ціни та якості. З одного боку він недорогий, а з іншого - має достатні показниками шумо- і теплоізоляції.
2. Балкон буде використовуватися як робочий кабінет. В даному випадку вимоги до звукоізоляції і теплових параметрах зростають, а значить, слід вибрати більш потужний склопакет. Наприклад, пятіпрофільние металопластикові вікна REHAU Euro-Desgn 70. Вони оснащені двокамерним шумопоглинальним склопакетом.
3. Балкон приєднається до житловій кімнаті. Для цих цілей підходить вищеназвана модель Euro-Desgn 70 і склопакети з енергозбереженням. Це виллється в трохи більшу суму, однак, дозволить створити затишну та утеплене кімнату з балконом.
Балкон під ключ робиться в кілька етапів: спершу споруджується металевий каркас, який встановлюється на оновлений балкон. Далі утеплюється винос і зовні обшивається вся структура.
Балкон під ключ з REHAU

Теоретично можна спочатку виконати зовнішню обшивку, а потім вставляти вікна, але в такому випадку ви ризикуєте отримати некрасиві стики і шви. Завершальний етап - утеплення і внутрішня обшивка балкона.
Виклик замірника є обов'язковою умовою, якщо ви хочете отримати якісну установку балкона. Перевагу слід віддавати лише сертифікованим фахівцям REHAU. Заміряють настільки відповідально підходять до своєї роботи, що процес зняття мірок може тривати до 3-х годин.

Від того наскільки правильно зроблені розрахунки залежить тепло-, звукоізоляція, герметичність, гарний зовнішній вигляд і відсутність протікань. Монтаж балконів - це робота підвищеної складності, яка вимагає від виконавців наявності високої кваліфікації.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]