Венеціанська штукатурка: розкіш і шик

Венеціанська штукатуркаЯкщо вам здається, що шпалери застаріли, а пофарбовані стіни виглядають занадто просто - спробуйте венеціанську штукатурку. Вона додасть приміщенню загадковість, оригінальність. Декоративна штукатурка може бути матовою і глянсовою, яскравою і приглушеною.
Що таке венеціанська штукатурка?
 
Це одне з різновидів покриття стін, яке імітує зріз каменю. У продажу є штукатурка в точності повторює мармур, вапняк і інші породи натурального каміння. Венеціанка була придумана ще 200 років тому в Стародавньому Римі і по сей день залишається затребуваною. Її без перебільшення можна назвати законодавцем моди.
Серед переваг матеріалу не тільки краса, а й інші вагомі аргументи:Венеціанська штукатурка
1. Довговічність. Термін служби обчислюється не роками, а десятками років.
2. Унікальність. Завдяки тому, що декоративна штукатурка наноситься вручну створити точно такий же малюнок абсолютно неможливо. Іншої такої стіни просто існує в природі.
3. Екологічність. Склад венеціанки максимально наближений до екостандартам і включає вапно, природні компоненти і гіпс. Покриття можна використовувати в дитячих кімнатах, басейнах, ваннах, кухнях і спальнях.
4. Розкішний зовнішній вигляд. Мармурова пудра, що входить до складу, надає поверхні особливого блиску і глянець. Стіни переливаються і роблять кімнату казковою.
5. Престиж. Венеціанська штукатурка прикрашає стіни палаців і пентхаусів, розкішних особняків і найдорожчих готельних номерів.
Крім цього штукатурка піддається колеровке, а значить, можливості колірних рішень не обмежені.
 
Технологія нанесення венеціанської штукатурки
 
Даний вид покриття дуже вимогливий до поверхні, на яку наноситься матеріал. Слід пам'ятати, що навіть найменші шорсткості можуть зіпсувати всю картину. Робоча поверхня повинна бути ідеально рівною.
1. Покрити стіну декількома шарами акрилової фарби і грунтовки і дати їй добре просохнути.
2. На невелику ділянку (0,5-1 м2) мазками нанесіть трохи штукатурки, розрівняйте її по площі і відполіруйте поверхню.
3. Наноситься склад за допомогою спеціального шпателя шар за шаром. Перш ніж приступити до нового шару переконайтеся, що попередній висох.
4. Першим наноситься так званий базовий шар - він вирівнює поверхню і створює фон. А потім вже за допомогою наступних шарів створюється малюнок, формується рельєф.
5. Після полірування поверхню закріплюється натуральним або синтетичним воском.
 
При певному досвіді венеціанська штукатурка не складна в нанесенні, але якщо ви все ж сумніваєтеся в своїх силах, то доручіть цю справу професіоналові.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]