Євроремонт: з чого почати?

ЕвроремонтВи задумали зробити євроремонт у своїй квартирі? Вітаємо! Ви на початку великого шляху, а легким він буде чи ні, залежить від продуманості всіх етапів. Чітке планування допоможе уникнути непотрібних переробок і, відповідно, фінансових втрат.
 
Етап 1. Проект дизайну
 
Без проекту не робиться навіть собача будка, не кажучи вже про ремонт у сучасній квартирі. У цій справі краще звернутися до професійних дизайнерів. Майстерня ремонту інтер'єрів «Метер» надає весь комплекс дизайнерських послуг: візуалізація інтер'єру, розробка пакету робочих креслень. А при виконанні робіт нашими майстрами знижка на пакет робочих креслень становить 50%.
Без проект дизайну не обійтися, якщо планується перепланування квартири. Потрібно провести складні розрахунки та узгодження з відповідними органами.
 
Етап 2. Демонтаж
 
Будь євроремонт квартир на вторинному ринку починається з демонтажу. У першу чергу знімаються шпалери, кахель, наличники, декоративна штукатурка, гіпсокартон, підвісні стелі. У деяких випадках демонтуються навіть перегородки, якщо це дозволено документацією.
На завершальній стадії знімається підлогове покриття. Іноді його не міняють, в такому випадку підлогу слід щільно застелити товстим шаром плівки і вкрити картоном.
 
Етап 3. Розводка комунікацій і електромережі
 
Раз вже ви затіяли євроремонт квартири, то слід замінити стару проводку, труби опалення, каналізації та водопостачання. Тут на допомогу прийде розроблений пакет робочих креслень, де з точністю до сантиметрів вказано місцерозташування розеток, вимикачів, освітлення. У кресленнях схематично позначено, де знаходиться телевізор, комп'ютер, холодильник, пральна машинка та ін. Побутові прилади.
 
Етап 4. Заміна вікон та чорнова обробка
 
Сьогодні складно уявити євроремонт квартир без встановлення металопластикових вікон. Нові вікна вкривають плівкою, щоб уберегти їх від пилу, шпаклівки, фарби і грунтовки. Саме час зайнятися укосами - їх спочатку встановлюють, шпаклюють, шкурят, а потім грунтують, фарбують кілька разів.
 
Сучасний євроремонт квартири найчастіше припускає монтаж натяжних або гипсокартонових стель, зведення гипсокартонових ніш, перегородок, постаментів. Стіни вирівнюються, шпаклюються і грунтуються. На підлозі робиться стяжка.
 
Етап 5. Чистова обробка
 
Завершальний етап передбачає поклейку шпалер, укладання ламінату або паркету, кладку плитки, установку дверей, підключення сантехніки.
 
Євроремонт - справа клопітка з безліччю нюансів, підводних каменів. І буде дуже розумно довірити його справжнім професіоналам.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]