Будівельний калькулятор або як порахувати ремонт за 2 хвилини

калькулятор ремонту будинкаПрийнявши рішення зробити ремонт, в голові типового обивателя відразу ж народжується маса питань фінансового плану: «Скільки коштуватиме укладання плитки, монтаж стелі, заливка стяжки, поклейка шпалер? Вистачити грошей на ремонт всієї квартири? Як порахувати вартість ремонту? ».
 
Знайти відповідь на більшість цих питань допоможе наш калькулятор ремонту.
 

 

В яких ситуаціях може бути корисний калькулятор ремонту?

  • Ви плануєте замовити ремонт у компанії «Метер-СВ» і хочете знати, у скільки він вам обійдеться. У такому випадку, ввівши необхідні дані, ви побачите приблизну суму вже через 2-3 хвилини. Розрахунок проводиться для 4-х класів ремонту: «Стандартний», «Косметичний», «Люкс», «Преміум».
  • Ви бажаєте вибрати найбільш «дешеву» компанію. Маючи на руках кошторису від інших будівельних фірм і скориставшись нашим калькулятором, можна порівняти ціни. Але слід звернути увагу, що ціна не повинна бути вирішальним фактором вибору. Інакше ризикуєте вже через місяць споглядати відклеїлися шпалери і потекшую сантехніку.
Будівельний калькулятор дозволить заощадити час на дзвінках в компанію, запрошення фахівців для складання кошторису і позбавить від тривалих підрахунків.
 

Як користуватися калькулятором ремонту?

1. Вибираєте приміщення (або декілька приміщень), в якому слід зробити ремонт. Це може бути кімната, гардеробна, балкон-лоджія, кухня, коридор, санвузол. Якщо однотипних приміщень декілька, то натискаєте на кнопку «Додати».
 
2. У полях вписуєте довжину, ширину, висоту приміщення, а також площу підлоги.
 
3. Після того, як всі дані внесені в програму - натискаєте кнопку «Порахувати» і перед вами з'являється таблиця з найменуванням, обсягом і переліком робіт.
 
Калькулятор ремонту вважає не тільки вартість робіт, але й надає дані з урахуванням чорнових (ремонтних) матеріалів. А це значно спрощує подальший підрахунок ремонту з вартістю оздоблювальних матеріалів.

Що входить у вартість?

На ремонт квартири ціна може дещо змінюватися, оскільки кожне приміщення має свою специфіку та особливості. Точну суму озвучить наш фахівець після врахування всіх нюансів. Для цього потрібно оформити замовлення на детальний розрахунок кошторисної вартості матеріалів та ремонтних робіт. Відправляючи заявку, не забудьте докласти план квартири, затверджений у БТІ.
У перелік проведених робіт входить оздоблення стелі, підлоги, стін, плиткові, САНТЕХНІЧНИХ, електромонтажні роботи. Ремонт класу «Преміум» та «Люкс» включає перепланування приміщення: демонтаж старих і монтаж нових перегородок.

Калькулятор ремонту: простота і економія часу

калькулятор вашого  ремонту
В разделе «Услуги и цены» есть возможность более детальнее ознакомиться с видами работ и стоимостью их выполнения за единицу измерения (шт, м.п., м2). Наш строительный калькулятор станет для вас поистине спасательным кругом: он поможет сориентироваться на рынке ремонтных услуг, просчитает стоимость каждой комнаты по отдельности либо всех вместе.
Если у вас возникли какие-либо уточняющие вопросы касаемо ремонта, то свяжитесь с нами по указанным телефонам либо воспользовавшись электронной почтой.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]