Нові напрямки в обробці стель

Нові напрямки в обробці стельОдним з головних критеріїв для оцінки якості проведеного ремонту є зовнішній вигляд стелі. Поверхня його повинна бути ідеально рівною, без будь-яких плям, тріщин і розлучень. У сучасних умовах, існує цілий ряд технологій, які дозволяють позбавитися від різних похибок. Серед них підвісні стелі, багаторівневі, а також стелі з виступами.

Але і це не все рішення, адже динамічно розвивається будівельний ринок з кожним роком підносить цілий ряд різноманітних якісних рішень, які стають до того ж мене витратними як в плані фінансів, так і праці, а також дозволяють при цьому домогтися більш якісного результату.

Одним з головних критеріїв для оцінки якості проведеного ремонту квартири є зовнішній вигляд стелі. Поверхня його повинна бути ідеально рівною, без будь-яких плям, тріщин і розлучень. У сучасних умовах, існує цілий ряд технологій, які дозволяють позбавитися від різних похибок. Серед них підвісні стелі, багаторівневі, а також стелі з виступами.

Але і це не все рішення, адже динамічно розвивається будівельний ринок з кожним роком підносить цілий ряд різноманітних якісних рішень, які стають до того ж мене витратними як в плані фінансів, так і праці, а також дозволяють при цьому домогтися більш якісного результату.

До таких рішень, які недостатньо поширилися на сьогоднішній день, але є не менш практичними, відносяться: протипожежні модульні стелі, стелі з розширеною функціональністю нагріву-охолодження, плитка-динамік, а також світлові куполи і різні шумоізоляційні елементи.

Збірні протипожежні стелі призначені для захисту від вогню з боку як підлоги, так і стелі. Їх конструкція має отвори для монтажу світильників, або який-небудь підсвічування.

Стелі з системою нагрів-охолодження мають панельну структуру, доповнену системою труб по яких пропускається холодна і гаряча вода. Залежно від необхідної потужності нагріву, або охолодження, кількість елементів стелі збільшується, або зменшується.

Стелі зі світловими банями являють собою модульну конструкцію, що складається з «куполів» з елементами штучного підсвічування. Основне призначення таких стель - це додання приміщенням природної атмосфери при відсутності вікон і денного світла. Особливо, світяться стелі актуальні в офісах, розташованих в напівпідвальних приміщеннях, в готелях, конференц-залах і торгових центрах. Як підсвічування використовуються люмінесцентні лампи, причому освітлення забезпечено регулятором яскравості. Світло проходить через просвітні акрилову поверхню, що дозволяє ефективно і рівномірно освітлювати всю площу приміщень.

Функціональний стеля є цікавим рішенням, яке здатне надати стелі додаткове значення. В якості додаткових елементів, крім підсвічування, в стелю можуть бути вмонтовані телевізор, акваріум, або динаміки.

Таким чином, вибір оздоблення стелі, залишається за господарем приміщення. Велика кількість всіляких варіантів дозволяє значно розширити функціональність і отримати дизайн у відповідності зі смаками та уподобаннями власника.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]