У комплексному ремонті офісів дрібниць не буває

Комплексный ремонт офисовНескінченно ремонт може тривати тільки вдома. Робочі приміщення - обличчя компанії, тому комплексний ремонт офісу закінчується тут чітко в строк. Починається ж з оцінки технічного стану приміщення і складання дизайн проекту.

Огляд несучих конструкцій, вентиляційної, каналізаційної, опалювальної та водопровідної систем, електропроводки, дверних і віконних блоків, вбудованих меблів дає можливість скласти реальну картину стану приміщення. Крім того досліджується покриття стелі, стін статі. І тоді вирішується, який необхідний ремонт - комплексний, із заміною несучих конструкцій і комунікацій або косметичний, коли обмежуються лише оздоблювальними роботами.

Комплексний ремонт офісу робиться поетапно. Спочатку йде демонтаж підлягають заміні конструкцій та інших внутрішніх елементів, потім монтуються нові системи, після цього - обробка приміщення.

Простір офісу розмежовують заздалегідь, на стадії проектування, з урахуванням доцільності використання кожного метра площі. Враховуються особливості розташування інженерних мереж, планується розстановка меблів і побутової техніки, кількість розеток. Те, що на перший погляд здається дрібницею, насправді в ремонті неприпустимо, тому що це недоробка, що тягне за собою проблему. Що вибрати для стін?

Коли попередні етапи комплексного ремонту пройдені, залишається внутрішня обробка. Матеріалів достатньо багато. Для стін вибирають шпалери під фарбування, наносять декоративну штукатурку, оформляють натуральним або штучним каменем, облицьовують панелями. У приміщеннях з підвищеною вологістю використовують керамічну плитку, склокераміку, ламіновані панелі, вагонку з пластику. Спеціальні акустичні панелі, зроблені зі скловолокна, володіють теплоізоляційними властивостями, жорсткі і не бояться підвищеної вологості.

Рідкі шпалери, що мають зернисту структуру, добре приховують на стінах нерівності, незамінні, якщо ремонт потрібно закінчити швидко. Що стосується облицювальних панелей, то вони бувають набірними і листовими. Виготовляють їх з пластику, дерева, плит МДФ. Встановлюються легко, під них не потрібно готувати поверхню. Крім того що гігієнічні, служать чудовою прикрасою приміщення - велика кольорова палітра, що імітує різні матеріали.

Шпалери для офісу бажано вибрати вінілові - на відміну від текстильних і паперових вони добре миються. Є пробкова декоративне оздоблення, яка випускається у вигляді шпалер, листів, полотен. Завдяки хорошим тепло- і звукоізоляційним характеристикам, антистатичним і бактерицидним властивостям листи використовують для оздоблення стін санвузлів, кімнати для прийому їжі.

Стіну покривають кольоровими пластівцями, зробленими на основі клею і розкритими лаком - флок. Дуже стійкий матеріал, не боїться ні ударів, ні подряпин, прекрасно миється. Підготовки поверхні не вимагає - наносять на будь-яку.

Роблячи комплексний ремонт офісу, не забудьте і декоративної штукатурки. Вибравши венеціанську або будь-яку іншу, можна зробити приміщення незвичайним і неповторним. До того ж вони дуже довговічні, добре миються.

І на закінчення про перегородках. Зручні для зонування простору, перепланування. Виготовляються з пластику, скла, металу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]