Ремонт маленької кухні

Ремонт маленькой кухниЯкщо площа кухні менше 8 квадратних метрів, або її приміщення вузьке, прохідне, витягнуте, то значить, вона відноситься до категорії маленьких. Основне завдання - розмістити в ній всі потрібні предмети і ... щоб можливість пересуватися залишилася. І за столом зібратися, якщо сім'я невелика.

Головне - не спокушатися, що якщо площа невелика, то роботи буде небагато. Ремонт маленької кухні вимагає не тільки великих витрат часу, але ще й винахідливості. Невеликий простір потрібно облаштувати так, щоб помістилися плита, мийка, холодильник, меблі, включаючи стіл, за яким розташуються члени сім'ї.

Почніть з дверей. Подивіться на неї уважно і вирішите: наскільки кухня стане просторіше, якщо двері прибрати і зробити, припустимо, арку. Реально не набагато, але візуально досить солідно. Правда тоді не буде захисту від запахів, але, по-перше все ж є витяжка, а по-друге можна подумати про двері-гармошці, яка складається і місця багато не вимагає.

Що стосується стін, то ні ламати, ні переносити їх не варто - роботи багато, а результат навряд чи вийде відчутним. Краще правильно все облаштувати. Не починайте ремонт у квартирі, а конкретніше ремонт маленької кухні поки не продумаєте, що і де буде знаходитися. Вимірюйте все ретельно, враховуючи кожен сантиметр цінної площі, намалюйте план. Використовуйте багатство ринку будматеріалів - шланги, перехідники, щоб переставити плиту або мийку в більш походящей місце. Побутову техніку краще розташувати уздовж стін, для яких однозначно потрібні тільки світлі тони - зорово збільшується простір. Згідно вимогам ергономіки робочий трикутник, що складається з плити, холодильника і миття повинна мати площу близько 7 м2. Може це і правильно теоретично, але практично перетворюється на ходіння від миття до плити, потім до холодильника. А так як при маленькій площі кухні це просто неможливо, то ідеальною буде зона для робочого трикутника в 4 м2.

Роблячи ремонт маленької кухні важливо не забути про схему електропроводки. Враховується вся побутова техніка, яка буде стояти на кухні і споживати електроенергію, розраховується необхідна кількість розеток і місця їх розташування. Існує ще чимало хитрощів, які допоможуть «розсунути» стіни вашого невеликого приміщення. Тому ремонт маленької кухні це не тільки штукатурка і облицювання, це, як і говорили спочатку, простір для творчості.

Наприклад, якщо двері все ж вирішили прибрати, то легко зорово об'єднати кухню з суміжним приміщенням - зробити стіни в тій і іншій кімнаті однакового кольору і тоді вийде як би одне чимале простір. Вибираючи меблі, хоча б один предмет зробіть високим - він ніби змусить дивитися вгору, і стелі здаватимуться розташованими вище. Віддайте перевагу круглому або овальному столу, а ще краще складному або розсувні - економиться площа.

Не захоплюйтеся всілякими обробками, тут працює правило: чим менше, тим краще. Простий інтер'єр допоможе візуально збільшити площу кухні, а про все необхідному для зручної роботи ви вже подбали, починаючи ремонт маленької кухні.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]