Комбіновані вікна

Комбинированные окнаЯке воно, сучасне вікно? На що звертають увагу розробники і що подобається покупцям? Одні ратують за металопластикові, сподіваючись на її довголіття і різні естетичні можливості, міцність і швидкість монтажу. Інші ж вважають, що вікна повинні бути виключно дерев'яними. Але правильну відповідь, як часто буває, знаходиться на стику: комбіновані вікна - ось тренд сучасності.

Кожен з матеріалів, які сьогодні використовують для виробництва віконних конструкцій, має свої яскраві переваги, але так і недоліки. Ті ж, хто виготовляє комбінований варіант, якраз і намагаються взяти найкраще. Ну, а недоліки в такому випадку мінімальні. Єдиний видимий на нинішній момент мінус вікон в комбінованому форм-факторі - це їх чимала ціна. Однак, за якість треба платити.

Серед видів комбінованих вікон найбільш відомі такі:

  • Cочетание дерева з міддю або алюмінієм;
  • конструкція з дерева, пластику та алюмінію;
  • алюміній і пластик.
  • Безумовно, бувають і інші поєднання, тут все залежить від виробника і від технічних параметрів самого вікна. Важливі також і інші показники - кліматичні умови регіону, цільове призначення приміщення, в якому будуть встановлені вікна і т.д.

Серед усіх комбінованих конструкцій найчастіше зустрічаються вікна з поєднання натурального дерева, як одного з класичних матеріалів для вікон, і алюмінію. Варто відзначити, що внутрішні профілі обов'язково виготовляються з дерева, а метал тут служить захистом від зовнішніх факторів впливу. Серед найяскравіших достоїнств віконних конструкцій, де використані металеві профілі - алюмінієві, латунні, мідні - прийнято називати захисні властивості, створення надійної конструкції скління, моментальне відведення вологи, легкість у догляді.

Комбіновані вікна, як і будь-які інші, бувають різними з точки зору конструкції: однорамні і дворамна. Кожен з виробників використовує стандартні методики захисту від накопичення конденсату і затікань, оскільки дерево, як відомо, боїться вологи. Великі можливості і в області декоративного оздоблення: металевий профіль дозволяє не тільки підбирати колір з широкої гами, але також підібрати дизайн внутрішньої обробки, тим самим зробивши вікно повноправним учасником створення стильного інтер'єру приміщення.

Комбіновані вікна хороші тим, що поєднують в собі кращі можливості: створення прекрасного мікроклімату в приміщенні, довговічність конструкцій, екологічність, легкість у догляді і естетичну привабливість.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]