Ремонт. Як уникнути помилок

Ремонт. Как избежать ошибокБезумовно, при проведенні ремонту слід вибирати перевірену компанію. Ми сподіваємося і бажаємо вам приємного співпраці з професіоналами, які мають багаторічний досвід роботи на ринку ремонтних послуг.

У даній статті ми опишемо окремі нюанси, які мають місце при проведенні ремонту та оздоблення квартир.
Кожних господар, який вирішив провести ремонт у своїй квартирі, швидше за все вже має уявлення про те, які труднощі його чекають.

Головним чином це - труднощі у створенні дизайну інтер'єру та підборі матеріалів обробки квартир, а також розбіжність у думках з членами своєї сім'ї про те, який стиль вибрати і як оформити те, чи інше приміщення. Є ще й інші, на наш погляд другорядні проблеми. Все це, як правило, наштовхує на думку про те, що все задумане потрібно якнайшвидше закінчити.

Поспішати не потрібно! Поспішивши при проведенні ремонту можна зіткнутися з низкою інших можливих проблем у зв'язку з постійним переробленням того, чи іншого етапу робіт. Природно все це також веде і до втрати грошей, іноді до істотних втрат.

Перед початком процесу ремонту, всі предмети, які не планується змінювати, краще зовсім вивезти за межі квартири. Це дозволить зберегти їх у повній цілості, а також збільшити площу приміщень для зручності роботи фахівців.

Дуже важливо перед початком проекту мати в наявності необхідну проектну документацію. У разі якщо ремонт передбачає перепланування, слід також «обзавестися» проектом перепланування, за яким слід звернутися у відповідних органах. Слід мати проект електрики і дизайн проект. Документація дозволить правильно, і відразу скласти план процесу робіт і заощадити час. Дизайн-проект повинен бути відображенням ваших смаків, бажань і переваг. Завдяки йому, зрештою, господарі і отримують той інтер'єр, який відповідає їх вимогам.

Основні етапи ремонту


Ремонт квартиры. СантехникаСантехніка. Як правило, сантехніка є головною причиною проблем в побуті. У старих житлових будинках, вона або зовсім не придатна для подальшого використання, або має деякі проблеми. У кожному разі, капітальний ремонт крім іншого також передбачає заміну сантехніки в квартирі. Міняючи мережі водопостачання, слід враховувати майбутнє місце розташування ванни і раковини для вмивання. Вони повинні знаходитися вище ніж рівень основного зливу. Труби майже у всіх випадках не слід ховати в стіні, набагато краще закрити їх коробом.

Ремонт квартиры. ЭлектрикаЕлектрика. У старих будинках, 60-70-их років проводка часто алюмінієва і повинна бути замінена в процесі ремонту на мідну. У плані електропроводки, який слід мати перед початком робіт, якраз описані всі елементи електромережі і їх розташування в межах квартири. Робота відповідно до нього набагато зручніше і швидше, а також позбавляє від зайвих витрат часу на переговори між замовником і виконавцем про те які прилади повинні бути в приміщенні і скільки світильників передбачається встановити.

Ремонт квартиры. ЭлектрикаПідлоги. Іноді трапляється так, що в квартирі підлогу зовсім не рівний і з великими перепадами. У цьому випадку укладання підлоги слід підвести під один рівень. Виконується це шляхом влаштування стяжки, яка повинна відстоюватися приблизно 3 тижні.

Ремонт квартиры. СтеныСтіни. У процесі ремонту як було сказано вище слід робити заміну всього старого на нове. Старі покриття знімаються, стіни вирівнюють і виконують обробку відповідно до плану. Якщо роботи з ремонту припускають перепланування, потрібно демонтаж старих стін та встановлення нових перегородок.

Ремонт квартиры. ПотолкиСтелі. Популярним рішенням в останні 10 років є підвісну стелю. Крім цього, у наш час з'являються різні універсальні вінілові покриття з широким асортиментом на будь-який смак.

Пам'ятайте, що дешеві пропозиції компаній, які при цьому заявляють про багаторічний досвід - це неправда. Швидше за все в процесі ремонту ціна зросте на ринковий рівень, або буде пожертвувано якістю.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]