Готуємося до ремонту

Готовимся к ремонтуРемонт квартири, або будинку слід починати з ретельного планування. Дизайн проет є основним документом. Це основа для розробки іншої документації - плану електромонтажу, план перепланування якщо планується істотна зміна і т.д.

У наш час на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів представлений досить широкий асортимент продукції для всіх цілей і під будь-який смак. Дизайн інтер'єру не обмежений вузьким вибором матеріалу як раніше і підібрати ідеальне рішення, яке б повною мірою відповідало смакам і уподобанням замовника - можна без праці (звичайно при професійному підході).

Дизайн-проект це детальне відображення смаків, уподобань і вимог замовника, яке складено за участю дизайнера. Після дизайн проекту складається ряд іншої документації.

Етап планування дуже важливий. У процесі безпосереднього проведення ремонту, фахівці працюють на підставі складеної документації. Це в свою чергу дозволяє економити час на зустрічах і уточненні деталей із замовником, а також зводить виключає ймовірність будь-яких переробок і змін в процесі робіт.

Готовимся к ремонту

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]