Як зберегти меблі при ремонті

Как сохранить мебель при ремонте квартирШвидше за все, з подібною проблемою стикалися всі, хто починав капітальний або навіть косметичний ремонт квартир. Дійсно, наявність меблів в обробляється квартирі не тільки ускладнює завдання майстрам, а й стає головним болем для власників житлоплощі. Адже так не хочеться по завершенню робіт залишитися з покаліченої меблями.

Якщо ви не маєте можливість вивести свої речі куди-небудь на час проведення ремонту, то вам слід якомога краще їх упакувати. Якщо ви плануєте проводити роботи поступово, іншими словами, в кожній кімнаті по черзі, то вам слід переносити меблі з одного приміщення в інше в міру потреби. Єдина умова при цьому - гранична обережність. Адже при транспортуванні велика ймовірність того, що ви «травмуєте» свою шафу або стіл.

Якщо ж можливості «кочувати» у меблів немає, то варто розташувати її в центрі кімнати. Таким чином, у робітників буде можливість контактувати з робочою стінами або стелею.

Крім того, герметична упаковка - запорука того, що ваші меблі не стане «заручником» пилу. Як правило, забруднення, провоковані ремонтом, настільки в'їдливі, що вивести їх потім буває більш ніж важко. Кращим пакувальним матеріалом у цьому плані є плівка.

Біда лише в тому, що упаковка може бути пошкоджена. Так що за цим доведеться стежити весь той час, поки майстри не здадуть вам повністю готову до проживання квартиру, в яку, до речі, обов'язково варто внести щось нове.

Просто ідеальний варіант - це визначити ваші меблі на тимчасове місце проживання. Але, знову ж, не варто нехтувати акуратністю, оскільки тривалі переїзди можуть бути ще більш небезпечні для стану предметів інтер'єру. До речі, в останні роки стали з'являтися компанії, що спеціалізуються на допомозі вплутався в ремонт громадянам. От тільки вони не орудують інструментами і не займаються монтажем. Їх завдання в іншому: організувати надійне і безпечне сховище для ваших речей та меблів.

При зверненні в подібну компанію ви можете розраховувати на отримання в оренду складу необхідного вам розміру. Тут можна зберігати абсолютно все, за винятком хіба що продуктів харчування, рослин або тварин.

У таких складах підтримується оптимальний рівень вологості і температури. Більше того, меблі перед прийомом гарненько упаковують. Та й з процесом доставки до тимчасового житла фахівці обраної компанії можуть вам допомогти, надавши, наприклад, транспорт або вантажників.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]