Ремонт в новій квартирі

Ремонт новой квартирыКупуючи нову квартиру і плануючи переїзд, практично кожен власник обмірковує те, яким він хоче бачити своє житло. У цьому випадку далеко не кожного обходить стороною проблема ремонту і не завжди ця проблема може обмежитися тільки невеликими косметичними роботами. Дуже часто власник нової квартири змушений проводити капітальний ремонт всього приміщення. Що ж потрібно враховувати в цьому випадку?

Ви купили квартиру в новобудові? Не поспішайте приступати до ремонтних робіт, адже будинок може дати усадку, внаслідок чого на стінах, швидше за все, з'являться тріщини. Якщо ж вам не терпиться позбутися від стандартної сірої обробки, можна зробити невеликий ремонт в новобудові. Не рекомендується в цьому випадку використання дорогих і розкішних елементів оздоблення, наприклад, підвісних стель. Але і купувати найдешевші будматеріали також не варто: скористайтеся послугами грамотних фахівців - вони допоможуть вам вибрати матеріали, які не схильні до процесу усадки.

Ваша квартира відноситься до вторинного ринку житла і в ній вже є ремонт? У цьому випадку не виключено, що ви можете зіткнутися з великими неприємностями, тому від помилок «фахівців», які тут робили ремонт для попередніх господарів, ніхто не застрахований. Трапляється навіть так, що легше зробити ремонт заново, ніж виправити ці помилки. Та й навряд чи бригада, яку ви візьмете, погодиться доробити незакінчені ремонтні роботи у ванній або на кухні - у цьому випадку вони не зможуть гарантувати високу якість. Вихід з цієї ситуації, звичайно, досить витратний - це повна переробка, капітальний ремонт.

З якими ж помилками, здійсненими при ремонті квартири під ключ минулими господарями, ви можете зіткнутися? Це може бути неправильно виконана перепланування або неграмотний перенесення мереж. Також можуть бути допущені помилки технічного характеру, зокрема - порушення у вентиляційних або каналізаційних мережах, неприпустиме «замуровування» елементів, що відносяться до комунікаційних мереж, недотримання правил безпеки при установці електрики в приміщеннях з підвищеною вологістю. Крім того, може бути неправильно виконаний косметичний ремонт - погано оброблені стіни і стеля.

Приступаючи до ремонту нового житла, роботи повинні бути виконані в такій послідовності: ремонт комунікацій, потім стін, підлоги і стелі. Отже, ремонтно-будівельні роботи в новому житлі вимагають відповідального підходу, тому краще всього врахувати всі їх особливості та скористатися послугами професійних фахівців.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]