Маловідомі способи нанесення декоративної фарби

декоративная краскаСучасний ремонт не можливий без якісних оздоблювальних матеріалів. Серед них важливе місце займає декоративна фарба для стін. Вона дозволяє створювати дивовижні інтер'єри і чудово підходить для творчих експериментів.

При ремонті квартир, наноситься фарба на стіни за допомогою валика з довгим ворсом, декоративними тампонами, шпателями, терками, килимками або звичайними поролоновими губками.Такі фарби не тільки добре виглядають, але й:

 • легко наносяться;
 • мають гарну адгезію;
 • не вигоряють;
 • довговічні;
 • Не періть;
 • екологічні;
 • нешкідливі для здоров'я людини;
 • відмінно миються;
 • перешкоджають розмноженню грибка.

декоративная краска для стенПоряд з декоративною фарбою для стін, існують фарби для стелі, металевих і деревних поверхонь. Велика частина таких фарб виготовляє з акрилу і додає пофарбованої покриттю еластичність. Крім цього декоративна фарба для стін чудово захищає їх від температурних перепадів, опадів, хімічних засобів та механічних пошкоджень.

Сучасна фарба ідеально імітує позолоту, перламутр, пісок, бронзу, шкіру, станини стіни, металеву поверхню та ін .. Просто заворожуюче виглядають люмінесцентні фарби, що світяться в темряві. Ними оформляють заходи сонця, контури предметів, створюють ефект світних вікон і місячне світло. Подібні фарби дозволять приховувати дефекти стін, наприклад, невеликі тріщини і нерівності.

Існує також декоративна фактурна фарба - вона ще більше відкриває можливостей для декорації стін. З її допомогою можна створювати імітацію різноманітних матеріалів: мармуру, тканини, шкіри і навіть дерева. Наносячи поверх акрилову фарбу, домагаються ілюзії муаровою тканини, мокрого шовку, флоксового покриття або перламутрового світіння.

Створення різних типів поверхонь

 1. Мізурі. Для створення поверхні з ефектом Мізурі у фарбу підмішують крохмаль на акриловій основі. Отримана поверхня може бути як гладкою, так і текстурної.
 2. Рельєф. Додавши в фарбу тирсу або кварцову крихту, можна додати стінам рельєфності.
 3. Атакама. Щоб отримати площину схожу на оксамит змішують металеві пігменти і кварцовий пісок.
 4. Марсельський віск. Якщо нанести поверх покриття лессірующіх фарбу, то стіни будуть нагадувати кору дерева, зістарений камінь або пробку.

Всього налічується більше 30 видів декоративних покриттів, які мають до 100 варіантів візерунків.

Технологія нанесення декоративної фарби

Фарба наноситься тільки на міцні стіни. Вібрація може призвести до осипання матеріалу. Першим ділом стіна просочується грунтовкою глибокого проникнення - ця процедура підвищує зчеплення фарби з поверхнею.

Для кращого нанесення фарба підігрівається до кімнатної температури, додаються барвники, тирса, пісок, вода і все ретельно перемішується.
Товстим шаром фарбувальний матеріал наноситься на стіну і розрівнюється по її поверхні. За допомогою губок валиків або інших інструментів створюється малюнок.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]