Лицьова дикий камінь

облицовочный дикий каменьЗавдяки дикому каменю з вигляду непримітний цегляний будиночок легко перетворюється в елітний особняк.

Традиційно під диким каменем розуміється необроблена плоска плитка з шорсткою поверхнею і рваними краями. Його використовують як декоративного облицювання будівель, фасадів будинків, парканів, цоколя. Останнім часом можна зустріти поряд з природним диким каменем і штучний.

Облицювальний камінь часто використовують в ландшафтному дизайні. Самі майстри, горять, що з ним можна зробити все, що завгодно. Володіючи природного фортецею, цей матеріал витримує як високі, так і низькі температури і з успіхом застосовується в нашій кліматичній зоні.

Дикий камінь підходить практично для всього: для декорування печей барбекю, альпійських галявин, парканів, обрамлення клумб, укладання доріжок.

Переваги дикого каменю

  1. Зовнішній вигляд. Природний камінь виглядає розкішно і вважається ознакою достатку. Але через брак коштів можна його з успіхом замінити на штучний дикий камінь, який в рази дешевше, але за зовнішніми характеристиками не поступається натуральному.
  2. Велика гамма кольорів. Асортимент варіюється від бежевих відтінків до темно-коричневих і майже чорних.
  3. Можливість створення старовинних інтер'єрів та екстер'єрів. Оздоблення при ремонті будинку диким каменем може перетворити звичайне приміщення в древній замок або казковий будиночок.
  4. Міцність. Як натуральний дикий камінь, так і штучний має достатню міцність, щоб протистояти механічним впливам, погодних умов і перепадів температури.
  5. Екологічність. Натуральний дикий камінь практично не піддається ніякій обробці. А тому є екологічним і безпечним.
  6. Лицьова дикий камінь в порівнянні з обробленим виглядає ефектніше і древнее.Благодаря дикому каменю з вигляду непримітний цегляний будиночок легко перетворюється в елітний особняк.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]