Оздоблення фасадів і цоколів за технологією Графито

Оздоблення фасадів і цоколів за технологією Графито Традиційно оздоблення фасадів та цоколів здійснюється натуральним каменем.

Але, на жаль, колірна гамма не радує різноманітністю, та й вартість висока. Як варіант можна використовувати штучний облицювальний камінь, але він теж має свої недоліки - складність кладки, знову ж, обмежена забарвлення.

Сьогодні на зміну камінню прийшла декоративне оздоблення фасаду та цоколя за технологією Графито. З усіх способів обробки - цей сміливо можна назвати самим універсальним і вигідним у співвідношенні ціна-якість. Головним перевага графито є його універсальність. Це покриття з успіхом імітує практично будь-який натуральний і штучний камінь, а також дерево, цеглу та інші фактури.

Отриманий фасад можна забарвити в будь-який відтінок, зробити кольорові переходи, підкреслити тони і півтони, створити тінь, затемнити або висвітлити окремі частини.
Графито має тривимірний вигляд, а тому відрізнити його від натурального каменю з першого погляду буває важко. За рахунок в'язкої структури матеріал легко лягає на вертикальні стіни, він не утворює патьоків. Ще одна незаперечна перевага - це те, що графито можна наносити безпосередньо на непідготовлену стіну. В якості основи може виступати дерево, камінь, бетон, гіпсокартон та інші матеріал.

Крім фасаду та цоколя графито використовують для декорування камінів, несучих стін, димохідних труб, веж.

Наносять готовий розчин товщиною в 6-7 см, потім додають йому необхідний рельєф і дають гарненько просохнути. Наступний етап - це забарвлення поверхні в необхідний відтінок. За бажанням графито можна надати мокрий ефект або розкрити поверхню лаком.

Графито - це відмінний варіант, якщо вам необхідно швидко і без зайвих фінансових витрат зробити обробку цоколів і фасадів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]