Оздоблення фасаду Графито

Оздоблення фасаду Графито Не так давно в послугах будівельно-ремонтних фірм з'явилося нововведення - оздоблення фасадів будинків Графито.

Це різновид декоративної штукатурки, яка може імітувати практично будь-який матеріал. Так, з її допомогою можна створити поверхню з текстурою дерева, структурної штукатурки, кахельної плитки, керамограніта, штучного або натурального каменю, силікатної або облицювальної цегли, ламінатної дошки. Спеціальними фарбами надається необхідний відтінок, а в завершенні можна нанести шар лаку.

Перевага обробки фасаду Графито

  1. Універсальність. Неважливо з якого матеріалу виконаний будинок - Графито лягає майже на все: на дерево, бетон, ДСП, камінь. А сама поверхня не вимагає спеціальної підготовки.
  2. Ціна. У порівнянні з обробкою фасаду натуральним каменем Графито виходить набагато дешевше. За вартістю ця штукатурка нижче навіть штучного каменю. Аналізуючи інші будматеріали, фахівці приходять до висновку, що Графито має найкраще співвідношення ціни-якості.
  3. Вогнетривкість. Дане покриття абсолютно не горить у відмінності від того ж дерева.
  4. Естетичність. Матеріал настільки майстерно копіює натуральний камінь, що навіть бувалий майстер не в силах з ходу сказати, що за обробка перед ним. Графито здатне зробити красиві обідки навколо вікон, цоколя, задекорувати димову трубу. Ще одна незаперечна перевага цієї декоративної штукатурки в тому, що вона не утворює швів.
  5. Екологічність. Графито виготовляється з природних екологічно чистих матеріалів.
  6. Висока якість. Даний матеріал виробляє зареєстрований бренд «Графито Кантрі», який має численні сертифікати якості.

Оздоблення фасадів Графито може вирішить відразу кілька завдань: заощадити гроші, урізноманітнити колірну гамму і фактуру, створити ефектне оздоблення будинку.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]