Технологія Графито в інтер'єрі

технология Графито в интерьереІсторія використання штукатурки в інтер'єрі налічує більше 500 років. Ця популярність матеріалу обумовлена простотою нанесення і необмеженим простором для декорування. Але будівельні розробки рухаються вперед, і сьогодні на ринок вийшов новий продукт - Графито.

Штукатурка Графито - це будівельний матеріал, який з легкістю імітує колір, рельєф і структуру дерева, кори, каменю, шкіри, цегли, керамограніта, кахельної плитки і багато чого іншого. Крім цього, є можливість зробити обробку інтер'єру в будь-якому стилі: середньовіччя, античності, народному, класичному.

Використання Графито в інтер'єрі

Можливості декорування внутрішніх приміщень значно розширилися за рахунок появи цього дивного матеріалу. У себе на стіні ви можете відтворити об'ємне зображення садів Семіраміди, єгипетських пірамід або створити ілюзію внутрішнього дворика.

Немає необхідності продумувати сюжет і кожну деталь - ви можете звернутися до дизайнера і в рисах окреслити свої побажання, а він уже надасть готові ескізи. Також можна підібрати зображення по фотографії або репродукції відомих картин.

Графито абсолютно не горючий, що робить його ідеальним варіантом для декорації печей і камінів. Правда не кожна піч може стати об'єктом прикраси Графито, але з цими та іншими нюансами вас ознайомлять наші фахівці при особистій консультації. Штукатурка Графито на відміну від каменя, плитки і дерева не утворює швів.

Графито можна декорувати:

 • стать;
 • стіни, каміни;
 • сходи;
 • сходинки;
 • печі;
 • укоси;
 • дверні прорізи;
 • ніші;
 • колони та ін ..

Сама поверхню матеріалу має 3D ефект і в точності відтворює кольорову картину.

Технологія нанесення Графито в інтер'єрі

 1. Готова декоративна штукатурка наноситься на декоруємі поверхню невеликим шаром в 2-5 см. Товщина нанесення залежить від рельєфу, який необхідно буде надати.
 2. Поки матеріал не застиг, енергійними рухами до отштукатуренний поверхні прикладаються спеціальні силіконові форми з бажаним рельєфом.
 3. Після висихання декоративна штукатурка забарвлюється різними фарбами для додання глибини і насиченості.

Для отримання глянцевого блиску декоративну штукатурку покривають лаком. Графито - це вигідна і універсальна альтернатива багатьом традиційним матеріалам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]