Бюджетний варіант будинку на дачі

дом на дачеГоворячи про бюджетний будівництві будинку на дачі, зізнаємося чесно поклавши руку на серце - варіантів не так вже й багато. Але вони все-таки є.


Купольний будинок на дачі

Купольний будинок порівняно дешевий, швидко споруджується і має оригінальну форму. Саме ці переваги називають власники такого незвичайного будови. В середньому вартість квадратного метра рідко перевищує 110 $. Подальший через час ремонт дачі з таким будова також буде бюджетним. А весь будинок загальною площею 50 м2 обійдеться вам всього в 5500 $. Погодьтеся, привабливу пропозицію. Чим же ще він хороший?

купольный дом на дачеПереваги купольного будинку:

  1. Максимум внутрішньої площі. Візуально купольний будинок займає небагато місця, але при цьому має велику житлову площу.
  2. Економія до 30% витрат на опалення і кондиціонування. Завдяки тому, що будинок має форму купола, то за своїми властивостями він стає схожий на термос і чудово утримує температуру. Взимку там довше зберігається тепло, а влітку прохолода.
  3. Економія на фундаменті. Сама конструкція будинку дуже легка, що дозволяє зводити полегшений фундамент.
  4. Необмежену кількість вікон. Ви завжди мріяли засинати, дивлячись на зірки, або хотіли мати вікна завдовжки в підлогу? З купольним будинком це реально. Можна не тільки зробити величезну кількість вікно, а навіть більшу частину купола просто засклити - це жодним чином не позначиться негативно на характеристиках споруди.

Міцність і надійність. Такий будинок не має перекриттів, йому вітру не знесе дах і під вагою покриття не обвалиться кроквяна система. Будівля легко переносить урагани, смерчі і снігове навантаження.
Сейсмоустойчивость. Конструкція здатна витримувати землетруси потужністю до 5 балів.
Купольний будинок відмінний варіант як для постійного житла, так і для дачі.

Будинок з бруса

дом из брусаЦе ще одна версія бюджетного будинку для дачі. Будинки з бруса стають все популярнішими і, здається, що саме в наш час переживають своє друге народження. Найголовнішою перевагою будинки з бруса має славу його здатність «дихати». Повітря в такій будівлі дуже свіжий, чистий і просочений ароматом дерева.

Будинок з натуральної деревини володіє хорошими теплоізоляційними властивостями і не вимагає додаткового утеплення. Ще одним плюсом є відмінна звукоізоляція, що особливо важливо, якщо ви хочете на дачі відпочити від мирської суєти.

Як бачите, навіть не маючи великої суми сьогодні можна побудувати бюджетний будинок, який нічим не поступається, а багато в чому і перевершує традиційні моделі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]