Особливості ремонту дачного будинку

особенности ремонта дачного домаІснує думка, що ремонт на дачі зробити значно простіше, ніж у міській квартирі. Але це далеко не так. Деяких дачників вводить в оману уявна простота, вони починають ремонт і розуміють, що є багато підводні камені, про які вони не знали.

Час іде, а ремонт коштує на місці і затягується на роки. Тому важливо ознайомитися з особливостями ремонту дачного будинку і вивчити його етапи до початку великої переробки.

Специфіка дачного ремонту

Раз вже затіяний ремонт, то він не повинен обмежитися переклеюванням шпалер. Напевно споруда стоїть вже не перший рік, і в якому стані знаходяться інженерні системи можна тільки здогадуватися. Але навіщо гадати, якщо можна розкрити і подивитися все своїми очима.

Насамперед слід обстежити водопровідні труби - чи немає протікання, що не сиреет якась стіна. Бажано замінити старі металеві труби на нові металопластикові.

У старих будівлях переважно заведена алюмінієва проводка, але в силу її ненадійності і навіть небезпеки вона з 2001 року заборонена ПУЕ. Її слід замінити на сучасний мідний кабель.

Газовою системою опікуються спеціальні служби - від вас лише потрібно уважно візуально оглядати труби і котел.
На відміну від квартири вас чекає великий фронт зовнішніх робіт. Сюди входить переробка покрівлі, утеплення та оздоблення фасаду, спорудження вимощення. Вибираючи матеріали для цих робіт, прослідкуйте, щоб вони були морозостійкими, не боялися вологи, прямих сонячних променів і перепадів температур. Окремим пунктом йде облаштування прилеглої території.

Етапи ремонту дачного будинку

В цілому, весь вищеописаний обсяг можна розділити на 4 етапи:

Комунікаційні роботи (установка лічильника, заміна електропроводки, ремонт сантехніки, установка лічильників та побутових приладів).
Внутрішні оздоблювальні роботи (фарбування стелі, поклейка шпалер, укладання покриттів для підлоги, внутрішнє утеплення та ізоляція).
Зовнішні роботи (установка вхідних дверей, вікон, ремонт відливів, фундаменту, утеплення дачі зовні, оновлення даху).
Облаштування ділянки (споруда водовідводів, гідроізоляції, ремонт парканів і доріжок).
Ремонт на дачі нічим не відрізняється від ремонту приватного будинку або котеджу. Тут кожна помилка може призвести до руйнування і фінансових втрат. Погодьтеся, професійні електрики, покрівельники, сантехніки, маляри та будівельники виконають цю роботу на порядок якісніше і швидше.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]