Системи Розумний будинок

Системи Розумний будинокСистема «Розумний будинок» - це комплекс високотехнологічного обладнання встановлюється в будинках і квартирах, який покликаний автоматизувати поточні процеси і зробити проживання комфортним і безпечним. Можливості даного ноу-хау просто вражають уяву.
Що може «Розумний будинок»?

Системи Розумний будинок1. Керувати освітленням. Контроль здійснюється як зовні, так і всередині будинку. Пристрій дозволяє заощадити до 30% електроенергії. Є можливість програмування світлових сценаріїв, автоматичного включення світлових покажчиків, здійснюваних за допомогою датчиків руху. Під час відлучки будинок може імітувати ефект присутності господарів. Розумна електрика створить світлові сцени в приміщенні і вимкне всі освітлення в будинку одним вашим натисканням.
2. Управляти мікрокліматом. Цілий комплекс пристроїв дозволяє керувати кондиціонерами, системою обігріву, вентиляцією, теплою покрівлею, котлами та теплою підлогою. Новітні розробки дозволяють в кожній кімнаті встановити індивідуальну температуру, одним натисканням кнопки регулювати температуру повітря в усьому будинку, а також знизити витрати на опалення на 30%.
3. Керувати медиацентром і системою Мультірум. Мультірум відповідає за трансляцію відео та звуку в будинку і на прибудинковій території. Керувати системою можна за допомогою сенсорної панелі, універсального пульта або звичайного мобільного телефону. Домашній медіацентр зберігає вашу улюблену музику, відео, пісні, кліпи і дозволяє в будь-який момент виводити їх на монітор телевізора, комп'ютера планшета.
4. Управляти системою відеоспостереження. Розумний будинок дозволяє стежити за безпекою, навіть якщо ви перебуваєте за тисячі кілометрів від дому. Все відбувається записується на відеокамери і зберігається в пам'яті. Доступ до інформації здійснюється за допомогою інтернету.
5. Стежити за безпекою. Система «Розумний будинок» включає пожежну та охоронну безпеку. У разі виникнення пожежі або проникнення сторонніх на територію включається сигнал тривоги. Якщо датчики зреагують на витік води або газу, то система припинить їх подачу, відправить повідомлення до відповідних служб, а також повідомить господаря будинку по мобільному телефону.
6. Керувати системою сніготанення та антизледеніння. Пристрій автоматично очистить дах і водостоки від снігу і льоду, виключить протікання покрівлі та деформацію водостічних труб.
Системи розумний будинок - це дійсно дуже важливий інструмент, який допоможе зробити будинок комфортніше, життя безпечніше, а витрати менше.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]