Вибираємо електрокамін

електрокамінЧасом так хочеться довгими зимовими вечорами посидіти біля каміна. Але в силу житлових умов, брак часу або коштів, далеко не кожен може собі дозволити мати в квартирі справжній дров'яної камін. Але вихід є - сучасні електрокаміни.

Моделі і стилі електрокамінів


Представлені в продажу моделі умовно поділяють на сучасні та класичні. Останні постності повторюють форму своїх попередників і виглядає досить натурально. Складаються вони з 2-х елементів - порталу і топки. Сучасні моделі більше нагадують плазмові телевізори або арт конструкції.

Всі базові моделі додатково можна розділити на 5 підвидів:
1. Камінні корзини з ефектом тліючого вугілля.
2. Пристінні електрокаміни з дерев'яним порталом (максимально повторюють вигляд класичних старовинних камінів).
3. Окремо стоять прилади (нагадують російські печі XIX століття з чавуну).
4. імітує кабінетні каміни. Вони вбудовуються в стіну і обробляються плиткою, деревом.
5. Лаконічні в стилі hi-tech.
Вибираючи камін електричний, враховуйте дизайн приміщення, колірну гамму і поставлене завдання.
електрокамін

Ціна запитання

Що стосується вартості ці агрегати можна розділити на типові і штучні. Типові випускаються в виробництво у великій кількості, вони орієнтовані на смак середньостатистичного споживача, а їх ціна варіюється в межах 150-450 доларів. Такий електрокамін важить приблизно 20-25 кг і має компактні розміри.
Зроблені ж на замовлення вражають уяву, випускаються в єдиному екземплярі і коштують від 1000 доларів. Є моделі і в середньому ціновому сегменті, вони ні такі дорогі, як штучні, виділяються красою і оригінальністю.
Електрокамін буде виглядати більш реалістично, якщо забезпечити його супутніми аксесуарами: щипцями, камінними сірниками, декоративними коцюбами, лопаткою.

На що звернути увагу при виборі електрокаміна?

1. Потужність. Для достатнього опалення 1 кіловат потужності приладу має припадати на 1 м2 приміщення. Такий електрокамін точно обігріє кімнату.
2. Виробник. Бажано віддати перевагу виробникам, які мають сервісні центри в вашому місті. Там же можуть надати такі послуги, як установка електрокамінів, ремонт і обслуговування.
3. Вартість. Найоптимальнішим варіантом є моделі середньої цінової категорії. Такі електрокаміни надійніше і мають більше функцій.
Вибираючи електрокамін потрібно звернути увагу на потужність приладу, виробника, ціну, дизайн і наявність гарантії.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]