Стабілізатори напруги для якісного енергопостачання

Стабілізатори напруги для якісного енергопостачанняСтабілізатори напруги - це прилади покликані постійно підтримувати в електричній мережі необхідну напругу. Наприклад, 220 V або 380 V.

Стабілізатори напруги виконують такі функції:

1. Захищають електрообладнання та електроприлади індустріального і побутового призначення від перепадів напруги.
2. Дозволяють здійснювати безпечне енергопостачання.
3. Надають можливість експлуатувати електроприлади в умовах нестабільного електропостачання.
4. Подають стабільне електроживлення при тривалих перепадах напруги в мережі.
5. Контролюють напруга не тільки на виході, але і на вході.
6. Фільтрують мережеві перешкоди.
7. З високою точністю автоматично підвищують або знижують напругу до необхідного рівня.
За принципом дії стабілізатори поділяють на електронні та електромеханічні. Залежно від підключається навантаження і наявної мережі живлення дані пристрої бувають трифазні і однофазні.
 
Как выбрать стабилизатор напряжения
 
Основним критерієм вибору є потужність підключається навантаження. Краще якщо потужність стабілізатора трохи перевищує потужність захищається електроприладу.
Енергоємність побутових приладів можна дізнатися в їх технічною характеристикою, а можна не обтяжувати себе пошуком і підрахунками, а придбати відразу стабілізатор максимальної потужності. Але такі моделі, звичайно ж, значно дорожче.
 
1. Навантаження. Тут все просто: для однофазної мережі необхідний однофазний стабілізатор, а для трифазної мережі - трифазний. Правда, в останньому випадку є деякі нюанси.
2. Кількість. В ідеалі необхідна установка стабілізатора напруги на кожен електроприлад. Однак це досить невигідно, та й місця займає багато. В такому випадку можна встановити один потужний стабілізатор на всю квартиру. Однак майте на увазі, що вихід його з ладу серйозно вдарить по всім побутових приладів разом. Краще згрупувати домашні споживачі в 2-3 групи і виходячи з цього, придбати стабілізатори напруги необхідної енергоємності.
3. Потужність. Після того, як ви сформували групи слід підрахувати споживану приладами потужність. Майте на увазі, що слід враховувати повну потужність - вона вказана в технічних характеристиках пристрою і вимірюється в вольт-амперах.
 
Підсумувати вищесказане можна висновком: придбання стабілізатора напруги має сенс, якщо напруги в мережі недостатньо для нормальної роботи електроприладів, або якщо ці самі електроприлади мають вартість в 5-10 разів перевищує номінальну вартість стабілізатора. Дані пристрої прекрасно вирівнюють енергопостачання і оберігають ваші побутові прилади.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]